Metęs kelią dėl takelio kaunietis laimėjo daugiau nei 60 tūkst. Eur

„Galima daug postringauti, bet tiesa ta, kad tiesiog atsidūriau tinkamu laiku tinkamoje vietoje“, – taip sakė kaunietis Kęstas (vardas pakeistas laimėtojo prašymu), paprašytas pasidalinti savo laimėjimo istorija. Prieš kelias savaites tarptautinėje „Eurojackpot“ loterijoje vyras atspėjo penkių skaičių derinį ir susižėrė didįjį „Džokerio“ prizą – 60 028 Eur.

Sėkmės lankstas

Kęstas loterijose dalyvauja jau seniai, bet ne itin dažnai – kartas nuo karto leidžia sau įsigyti vieną kitą bilietą.

Toks kartas pasitaikė ir liepos pabaigoje, kai šeštadienį vykdamas namo jis spontaniškai sumanė išbandyti fortūną naujoje parduotuvėje.

„Truputį išsukau iš įprasto maršruto ir užvažiavau į Plungės g. 20 įsikūrusią „Maximą“, kur dar nebuvau pirkęs loterijų bilietų. Pasiėmiau du – abu skirtus „Eurojackpot“ žaidimui. Šiaip jau mano mėgstamiausia loterija „Vikinglotto“. Bet tąkart suviliojo „Eurojackpot“ – itin dideliais prizais“, – prisimena kaunietis.

Pamatęs sumą – išsižiojo

Po kelių dienų Kęstas susizgribo, kad jau laikas patikrinti bilietus. Įėjęs į svetainę loto.lt ir suvedęs reikiamus duomenis, vyras minutėlei liko be žado.

„Iki šiol didžiausias mano laimėjimas buvo iš trijų skaitmenų. Tad kai pamačiau penkis – tikrai nustebino. Net susiradau laidos įrašą ir peržiūrėjau, kaip mano biliete buvęs skaičių derinys skelbiamas laimėtoju“, – juokiasi žaidėjas.

Jokių skubotų žingsnių

Tiesa, nors ir laimėjo dėl spontaniško sprendimo, su gautais pinigais Kęstas žada elgtis apgalvotai.

„Pirmiausia kuriam laikui dėsiu į banką – dabar kaip tik moka šiokias tokias indėlių palūkanas. O vėliau, kai jau būsiu pasikonsultavęs ir viską apgalvojęs, kažkur investuosiu“, – teigia daugiau nei 60 tūkstančių eurų laimėtojas.

„Eurojackpot“ – viena populiariausių loterijų Europoje, kuri vienija net 18-os šalių žaidėjus. Lietuvoje ši loterija pradėta organizuoti 2013 metais. Nuo tada ji daugybę mūsų tautiečių pavertė įspūdingų sumų laimėtojais, o keletą – net ir multimilijonieriais. 2022 metų pradžioje vilnietis pagerino visų Baltijos šalių laimėjimų rekordą, kai šioje loterijoje susižėrė daugiau nei 24 milijonus eurų.