Miškininko iš Marijampolės sėkmė: „Vikinglotto“ loterijoje laimėjo daugiau nei 19 tūkstančių eurų

Kad laimėti loterijoje įmanoma – marijampoliečiui Gediminui jau tikrai aišku. Bet jis supranta, jog yra ir tokių, kuriems patikėti dar sunku. Tad prieš kelias savaites tarptautiniame žaidime „Vikinglotto“ susižėręs 19 236 eurus, vyras mielai sutinka pasidalinti savo sėkmės istorija – ir tikisi, jog ji įkvėps kitus nesiliauti bandyti.

Ne pirmas ir, tebūnie, ne paskutinis laimėjimas

Gediminas – miškininkas, tad kiekviena jo darbo diena gali atrodyti vis kitaip. Tačiau prasideda ir baigiasi jos dažnai panašiai – užsukus apsipirkti į pakeliui pasitaikiusią parduotuvę.

„Per savaitę beveik visada įsigyju bent po vieną loterijos bilietą. Kas tie keli eurai – juk už juos gaunu ir pramogą, ir šansą laimėti daugiau“, – sako marijampolietis.

Būtent taip prieš kelias savaites sėkmės galimybė ir tapo realybe. Dalis vyro įsigytame „Vikinglotto“ biliete buvusių skaičių sutapo su išridentais Norvegijoje – ir žaidėjas laimėjo tik Lietuvai skirtą „5+1“ kategorijos prizą.

Tačiau apie tai sužinojo tik po kelių dienų.

„Trečiadienio vakarą laidos nežiūrėjau. O po to darbai, reikalai – užmiršau pasitikrinti. Tą padariau tik šeštadienį, internetu. Kai ekrane pamačiau laimėjimo sumą, pasimečiau. Anksčiau buvo tekę laimėti, bet toli gražu ne tiek“, – šviežiais prisiminimais dalinasi Gediminas.

Žinia apie aplankiusią penkiaženklę sėkmę vyras pirmiausia pasidalino su žmona. Ši taip pat nustebo, tačiau ne pernelyg – mat tai nebuvo pirmas kartas, kai vyras pranešė džiugią naujieną.

„Esu „Teleloto“ laimėjęs daiktinių prizų, kelis šimtus eurų... Žmona sakė – tikėkimės ir šis laimėjimas ne paskutinis“, – juokiasi marijampolietis.

Neprireiks veržtis diržų

Nors laimėti turbūt nėra prasto laiko, vis tik Gediminas pabrėžia – kad dabar metas buvo itin tinkamas. Visai neseniai vyras leido sau įsigyti naują automobilį, o tas, žinoma, pareikalavo nemenkos sumos. Todėl šeima buvo nusiteikusi artimiausiu metu pagyventi taupesniu režimu.

„Bet štai – viskas taip susidėliojo, kad dabar galėsime ir namus pasiremontuoti, ir atostogose labiau atsipalaiduoti“, – džiaugiasi daugiau nei 19 tūkstančių eurų laimėtojas.

„Vikinglotto“ loterija organizuojama Lietuvoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Slovėnijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Islandijoje ir Švedijoje. Žaidėjai iš šių šalių kiekvieną trečiadienį varžosi dėl Aukso puodo, kuris varijuoja nuo 3 iki 25 milijonų eurų, bei kitų piniginių prizų.