Momentinės loterijos bilietas vilnietei atnešė 75 000 Eur: dalinsis su artimaisiais ir draugais

Vilnietė Augenija savaitę pradėjo su trenksmu. Pirmadienį įsigijusi vieną vienintelį momentinės loterijos „Mega“ bilietą moteris tapo net 75 000 eurų laimėtoja. Bet paklausta, ką su šia suma veiks, ji pirmiausia kalba ne apie save, o apie kitus.

Pirko tik vieną bilietą

Paprašyta pasidalinti laimingo bilieto įsigijimo istorija Augenija pasakoja, kad sėkmė aplankė eilinio apsipirkimo metu.

„Kiekvieną savaitę leidžiu sau įsigyti po vieną nutrinamą bilietuką. Paimu tai vienos, tai kitos loterijos – bet šįkart pasirinkau „Mega“, nes prieš tai jau kelis kartus buvo joje pasisekę. Ankstesnis laimėjimai buvo po keliasdešimt eurų, tad kažko panašaus tikėjausi ir šįkart“, – prisimena moteris.

Tačiau fortūna Augenijai buvo paruošusi kitą scenarijų. Parėjusi namo ir nutrynusi bilietą moteris prieš akis pamatė... penkiaženklę sumą!

„Nepatikėjau, tiesiog nepatikėjau. Buvau viena, niekam nieko nesakiau, niekam neskambinau. Tiesiog pasidėjau tą bilietuką, o kitą dieną traukiau tiesiai į loterijos atstovybę, kur mane patikino, kad tikrai laimėjau 75 000 eurų“, – prisimindama pirmąją savo reakciją juokiasi moteris.

Laimėjimu atsidėkos padėjusiems

Augenija – senjorė, tad neabejotinai laimėti pinigai jai pravers kasdienybėje. Tačiau paklausta, kam konkrečiau planuoja skirti laimėjimą, moteris pirmiausia kalba ne apie save, o apie kitus.

„Man gyvenime labai daug kas yra padėję įvairiose situacijose – tai dabar aš jiems galėsiu šiek tiek atsidėkoti. Ir artimiesiems, ir draugams. Man pinigai vertingi tada, kai su jais galiu ką nors gero nuveikti“, – aiškina laimėtoja.

Pirmenybę teikia momentinėms loterijoms

Augenija sako, kad sustoti žaisti neketina – mat loterijos jai smagi pramoga: „Labai patinka žiūrėti „Teleloto“ laidą sekmadieniais. Bet bilietukai tai geriausi momentinių loterijų – nes iš karto nutrini ir sužinai, kaip pasisekė. Po šio laimėjimo kol kas dar nebuvo progos nusipirkti. Bet kai tik bus – taip ir padarysiu.“

Augenijai įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Mega“ siūlo laimėjimus iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 20 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.