Momentinės loterijos „Vegas“ žaidėjui atiteko 75 000 Eur prizas

Žaidėjui Antanui (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) momentinės loterijos jau ne kartą atnešė įvairių prizų. Tačiau paskutinis jų pranoko ir visus iki tol buvusius kartu sudėjus, ir lūkesčius. Gargždiečiui, įsigijusiam bilietą už 5 Eur, atiteko net 75 000 Eur.

Per kelias dienas sėkmė aplankė keliskart

Antanas pasakoja, jog jau kelis metus kartas nuo karto įsigyja momentinių loterijų bilietų. „Netikiu jokiais prietarais, neturiu jokių sėkmės talismanų – perku, kai sugalvoju, kada papuola ir kur papuola“, –  tikina vyras.

Taip atsitiktinai jis įsigijo ir įspūdingą laimėjimą atnešusį bilietą. „Važiavom su žmona iš mano tėviškės į namus. Sustojau degalinėj, sugalvojau paimti ir bilietą. Nusipirkau „Vegas“, grįžau į mašiną, nutryniau. O kai pamačiau, kokia suma – lėkiau atgal į degalinę tikrinti. Nei pats, nei žmona nepatikėjo“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi laimėtojas.

Antano istorija įspūdinga ir tuo, jog, kaip pats sako, prieš didįjį prizą turėjo repeticiją. Kelios dienos prieš laimint 75 000 Eur, jis taip pat pirko loterijos „Vegas“ bilietą, kuris padovanojo 1000 Eur. „Labai džiaugiausi ir tikrai nenujaučiau, kad čia tik įžanga“, – juokiasi gargždietis.

Už patį pirmą laimėjimą – dovana žmonai

Pasiteiravus, kaip ir kodėl apskritai pradėjo dalyvauti loterijose, Antanas sako, kad jį paskatino nuo pat pirmo karto lydėjusi sėkmė: „Pirmą bilietą nusipirkau, kai buvome išvykę į kelionę su žmona. Ir iškart laimėjau 500 Eur, už kuriuos nupirkau žmonai dovaną.“

Tiesa, kam šįkart skirs įspūdingą laimėjimą, vyras dar nežino. „Dabar mums reikia šeimoje gerai viską apgalvoti, susidėlioti mintis. Gal pasigerinsim buitį, gal ir poilsiui kiek skirsim. Yra ir sūnus – jam irgi norisi padėti“, – svarstymais dalinasi Antanas.

Pirmenybę teikia momentinėms loterijoms

Pasiteiravus, kokias loterijas labiausiai mėgsta, gargždietis užtikrintai sako, kad jam svarbiausia galimybė iškart sužinoti, ar laimėjo: „Todėl ir renkuosi momentines loterijas, kurių bilietus nutrini ir viskas iškart aišku.“

 

Antanui įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Vegas“ siūlo laimėjimus nuo 5 iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 12 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.