Optimizmo neprarandančiam kėdainiškiui – daugiau nei 16 tūkstančių eurų laimėjimas

„Nei į loteriją, nei į gyvenimą nereikia žiūrėti rimtai. Būna laimi, būna pralaimi“, – kokia filosofija vadovaujasi kasdienybėje, aiškina kėdainiškis Virginijus (vardas pakeistas). Deja, vyras negali pasigirti brangiausiu turtu – sveikata. Tačiau optimizmo nepraranda. Po vizitų pas gydytoją jis dažnai įsigyja loterijos bilietų – ir vienas jų visai neseniai laimėjo 16 289 eurus.

Penkiaženklę sumą atnešusį loterijos „Vikinglotto“ bilietą Virginijus pirko Budrio gatvėje, penktu numeriu pažymėtame pastate. Jame įsikūrusi tiek Kėdainių ligoninė, kurioje negalią turinčiam vyrui kas kelias dienas atliekamos įvairios būtinos procedūros. Tiek „Lietuvos spaudos“ kioskas.

„Kartais jame perku vieną bilietą, kartais kelis – kartais kelių loterijų, kartais vienos. Nėra jokios strategijos. Tik pramoga – besitęsianti jau ne vieną dešimtmetį“, apie savo žaidimo ypatumus pasakoja kėdainiškis.

Trečiadienio vakarą transliuotos laidos, kurios metu riedėjo laimingi kamuoliukai, Virginijus nežiūrėjo. Tad apie laimėjimą sužinojo tik po kelių dienų – bilietą pasitikrinęs „Perlo“ terminale.

„Ir aš, ir žmona reagavome ramiai, nes jau turime patirties. Esam laimėję televizorių, kavos aparatą, draudimą, įvairių smulkių sumų. O labiausiai atmintyje įstrigęs prizas – automobilis. Jį laimėjau „Teleloto“ 500-ajame žaidime, tada į studiją vykau irgi iš ligoninės“, – prisimena ilgametis žaidėjas.

Klausimų, ką veiks su sąskaitą papildžiusiais pinigais, Virginijui nekyla. Žinoma, kad skirs juos su sveikatos gerinimu susijusioms reikmėms.

„Na ir žmonai dalį duosiu“, – juokdamasis prideda daugiau nei 16-os tūkstančių eurų laimėtojas.

„Vikinglotto“ žaidžiamas Lietuvoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Slovėnijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Islandijoje ir Švedijoje. Dalyviai iš šių šalių kiekvieną trečiadienį varžosi dėl Aukso puodo, kuris varijuoja nuo 3 iki 25 milijonų eurų, bei kitų piniginių prizų.

Didžiausia suma, kurią šioje loterijoje laimėjo lietuvis – 13 milijonų eurų. Tiek 2021 metais atiteko vilniečiui.