Paaiškėjo pirmas kandidatas laimėti „Teleloto“ butą Ispanijoje

Už du eurus 325 saulėtos dienos per metus – tokį pasiūlymą artėjančių Kalėdų proga pateikė populiariausia šalies loterija „Teleloto“ ir pakvietė lietuvius varžytis dėl įspūdingo buto Ispanijoje. Žaidimo finalas vyks sausio 7 dieną, jame – penkios vietos. O po praėjusio sekmadienio liko tik keturios, mat pirmąjį kvietimą į finalą jau ištraukė alytiškis Gytis.

„Teleloto“ bilietą, kuris laimėjo galimybę pretenduoti į trijų kambarių butą Ispanijoje, pirko Gyčio tėtis. Tačiau jis vykti į žaidimo studiją pabijojo.

„Tėtis santūrus, drovus, nemėgsta kamerų. Kai pasisakė, kad gavo kvietimą į žaidimo dėl buto Ispanijoje pusfinalį, bet nežada vykti – užsipuoliau, kad tegu nejuokauja. Tai galiausia gavau vykti pats“, – juokiasi alytiškis.

„Teleloto“ studijoje Gyčio užduotis buvo iš po eglutės išsirinkti dovaną. Tą jis darė atsakingai – iš anksto apgalvojo, kurią dėžutę ims, ir nepasidrovėjo pasikuisti.

„Į žaidimą atvykau su žmona ir jaunesniu broliu. Jis, vos tik išpakavau dovaną, jau siuntė žinutę namie nerimaujančiam tėčiui. Tad staigmenos iki vakaro išlaikyti nepavyko“, – pasakoja pirmasis finalistas, besivaržysiantis dėl buto Ispanijoje.

Šių metų pagrindinis šventinis „Teleloto“ prizas yra Almerijos regione, Viduržemio jūros pakrantės dalyje, kur saulė šviečia vidutiniškai 325 dienas per metus, o vidutinė metinė oro temperatūra siekia net 18,4 laipsnio šilumos.

Laimėtojui neteks sukti galvos dėl privatumo bei pramogų. Butas priklauso uždaram, saugomam „Mar de Pulpi“ kompleksui, kuriame įrengta didelė baseino zona su sūkurine vonia, erdvės sportui, pasivaikščiojimams, vaikų žaidimo aikštelė.  

O už komplekso sienų laukia dar didesnė veiklų įvairovė. Iš vienos pusės – kalnai, kuriuose vos prieš kelias dešimtis metų atrastas įspūdingas kristalų urvas. Iš kitos pusės – jūra. Nuo komplekso iki smėlėto „Los Nardos“ paplūdimio – vos 600 metrų.

„Be buto, finalistų laukia ir nauji „Audi“ visureigiai bei solidžios pinigų sumos. Kiekvienas finale kažką laimės, nieko neišleisime tuščiomis“, – detalizuoja „Teleloto“ prekės ženklo vadovė Jurgita Petraitienė.

Likę keturi finalistai paaiškės artimiausiomis savaitėmis. Galimybę jais tapti turi visi, „Teleloto“ bilietus pirksiantys iki gruodžio 30 d.