Palangiškis „Eurojackpot“ loterijoje laimėjo daugiau nei 200 000 Eur

Palangoje, Ganyklų g. 6, įsikūrusioje „Čia Market“ ir vėl parduotas itin sėkmingas loterijos bilietas. Prieš kelis metus šioje parduotuvėje apsipirkęs „Eurojackpot“ žaidėjas laimėjo trečdalį milijono eurų. O štai vos prieš kelias savaites toje pačioje vietoje palangiškis Jonas (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) atrado tos pačios loterijos bilietą, atnešusį jam 200 846 eurus.

Braukė ašarą

Jonas pasakoja, kad kiekvienam „Eurojackpot“ žaidimui įsigyja po tris bilietus – ne išimtis buvo šis kartas.

Tiesa laidos, kurioje paskelbti išriedėję laimingi skaičiai, vyras nežiūrėjo. Tad praėjus kelioms dienoms po žaidimo palangiškis patraukė į parduotuvę – turėtų bilietų pasitikrinti.

„Patikrino vieną – nieko, antrą – nieko. O po trečio terminalas užgrojo. Kiek laimėjau kasininkė nežinojo, sakė skambinti į loterijos atstovybę. Bet pirmiausia parėjęs namo padaviau bilietą žmonai ir ji per telefoną patikrino. Pamačiusi sumą, gūžčiojo ir klausė – argi taip gali būt?“ – dar šviežiais prisiminimais dalinasi Jonas.

Pasiteiravus, kokie jausmai apėmė patį, vyras sakė, kad yra minkštos širdies – tad sužinojęs apie laimėjimą net ir ašarą nubraukė.

„Kartais iš aplinkinių susilaukdavau pašaipų, kad dalyvauju loterijose. Bet aš manau, kad viltis turi savo kainą – ir nepagailėdavau jai kelių eurų. Kaip matome, pasiteisino“, – dabar jau juokiasi žaidėjas.

Svajoja pakeliauti ir išleisti eilėraščių knygą

Apie Joną aplankiusią šešiaženklę sėkmę žino tik jo žmona ir dukra. Su jomis vyras ir tariasi, planuodamas, kur leis laimėtus pinigus.

„Minčių ir svajonių yra daug. Man patinka poezija, norėčiau kada nors išleisti knygelę. Taip pat domiuosi geografija – tad norėčiau pakeliauti su šeima. Tačiau pirmiausia dar reikia leisti nurimt emocijoms, viską susidėlioti galvoje“, – kalba palangiškis.

Padėka laimingosios parduotuvės kasininkei

Iki šiol didžiausias Jono susižertas prizas buvo keli šimtai eurų. Juos vyras laimėjo taip pat šiais metais ir bilietą nusipirkęs toje pačioje – jau laimingąja pramintoje – „Čia Market“ parduotuvėje.

„Man patinka ten apsipirkinėti, nes geras aptarnavimas, maloni pardavėja. Po ankstesnio laimėjimo nupirkau ir jai pačiai padovanojau loterijos bilietą. Manau, ir šįkart reikės padėkoti ir palinkėti sėkmės“, – svarsto Jonas.

„Eurojackpot“ – viena populiariausių loterijų Europoje, kuri vienija net 18-os šalių žaidėjus. Lietuvoje ši loterija pradėta organizuoti 2013 metais. Nuo tada ji daugybę mūsų tautiečių pavertė įspūdingų sumų laimėtojais, o keletą – net ir multimilijonieriais. 2015 metais kaunietis „Eurojackpot“ laimėjo 7,6 milijono eurų, o 2022 metų pradžioje vilnietis pagerino visų Baltijos šalių laimėjimų rekordą, kai susižėrė daugiau nei 24 milijonus eurų ir iškart pateko į turtingiausių Lietuvos žmonių 200-tuką.