Panevėžiečių šeimai Kalėdų senelis žada būti itin dosnus

Kalėdoms jau ruošiasi ne tik prekybos centrai, bet ir „Blitz loto“ mėgėjai. Panevėžietis Vladimiras žaidime „Sombrero“ laimėjo 5000 Eur. Ir žada už juos artėjančios žiemos šventes paversti nepamirštomis.

Išsiilgo šilumos

Sėkmė Vladimirą aplankė vieną šeštadienio popietę, kurią vyras tingiai leido laiką ilsėdamasis po savaitės darbų. Kad nebūtų nuobodu, panevėžietis įsijungė kompiuterį. O netrukus rankos nuvedė į loto.lt.

„Šitą puslapį atradau, kai užsinorėjau loterijų bilietus pirkti internetu. Kartas nuo kartu pažaidžiu ir „Blitz loto“ – bet visada tą patį vieną žaidimą „Sombrero“. Patinka, kad yra keli žaidimo etapai, kad spalvingas, kažkuo vasarą primena“, – internetinės momentinės loterijos pasirinkimą aiškina žaidėjas.

Ir iš tiesų – netrukus Vladimiras jau šildėsi sėkmės spinduliuose. Ekrane pasirodė pranešimas, jog jis laimėjo 5000 Eur.

„Patikėjau, juk ir tikėjausi laimėti. Iškart pranešiau žmonai ir sūnui, kad galėtume džiaugtis visa šeima“, – pasakoja panevėžietis.

50 kartų didesnis laimėjimas

Nors Vladimiras loterijose jau ne naujokas, iki šiol didžiausia jo laimėta suma buvo 100 Eur. Dabartinis prizas penkiomis dešimtimis kartų didesnis – bet vyras jau žino, kaip jį panaudos.

Pačiu laiku sulaukiau savo eilės laimėti. Juk jau keli mėnesiai teliko iki Kalėdų. Su šeima pasitarsime ir pasirūpinsime, kad šiemet po eglute kiekvienas atrastų, ko trokšta“, – dalinasi laimėtojas.

5000 eurų Vladimirui atnešusi internetinė momentinė loterija „Sombrero“ yra vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.