Panevėžietės kasdienybę praskaidrino išskirtinis laimėjimas: momentinės loterijos bilietas atnešė 75 000 Eur

Panevėžietę Ritą (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) sėkmė aplankė tada, kai ši jos mažiausiai tikėjosi. Prieš darbą užsukusi į vietinę parduotuvę ir įsigijusi momentinės loterijos „Magiškas perlas“ bilietą, vakare moteris sužinojo, kad kišenę papildė 75 000 eurų.

Sėkmės liudininku tapo šuo

Rita pasakoja, kad momentinės loterijos bilietų nusiperka neretai, tad šis kartas nebuvo kažkuo ypatingas.

„Įdomiau gal tik tai, kad tą bilietą visą dieną nešiojausi net nenujausdama, koks jis laimingas. Apsipirkau ryte, o nutryniau tik vakare – grįžusi po darbo. Nieko nejaučiau, net mintis nebuvo toptelėjusi, kaip netrukus nuotaika pasikeis“, – dar šviežiais prisiminamais dalinasi moteris.

Vakare namuose Ritai kompanija palaikė augintinis – šuo. Tad jis ir tapo sėkmės liudininku.

„Su juo ir nuostaba pasidalinau, ir pasidžiaugiau. O galiausia pasidėjau tą bilietą ir su mintimi, jog rytas už vakarą protingesnis, nuėjau miegoti. Ryte jau patikėjau, kad laimėjimas tikras“, – pasakoja Rita.

Pinigus skirs nuosavam būstui

Paklausta, ar jau turi planų, ką veiks su laimėjimu, panevėžietė sako, kad planas buvo dar iki laimėjimo.

„Šiuo metu man sunkus laikotarpis, išsiskyriau. Tad planavau ieškotis nuosavo būsto. Šis laimėjimas man leis lengviau įgyvendinti savo planą. Dėl to esu laiminga ir dėkinga likimui“, – kalbėjo 75 000 eurų laimėtoja.

Ritai įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Magiškas perlas“ siūlo laimėjimus iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 14 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.