Pirmą kartą dalyvavo „Teleloto+“ – laimėjo pagrindinį prizą

Panevėžietei Gintarei vienas papildomai išleistas euras netikėtai virto 7460 Eur laimėjimu. Pirmą kartą sudalyvavusi „Teleloto+“ žaidime – moteris susižėrė šios loterijos pagrindinį prizą.

Sutikusi trumpai pasidalinti savo sėkmės istorija Gintarė sako, kad ji – visiškas atsitiktinumas.

„Tiesą sakant, „Teleloto+“ bilietą įsigijau netyčia – internetu pirkdama įprastus „Teleloto“ bilietus. Tiesiog atsitiktinai pridėjau ir papildomą loteriją, apie kurią net nieko nežinojau. Sekmadienį, kaip tik tuo metu, kai rodė „Teleloto“ laidą, buvau pas didelę jos gerbėją – močiutę. Kai skelbė „Teleloto+“ laimėtojus, močiutė pasakė: „Gal ir man kažkas galėtų internetu nupirkti bilietėlį...“ O man tik dingt į galvą, kad aš tai lyg nusipirkus. Bet kaime prastas ryšys, tai kol užkrovė svetainę, jau skaičių neberodė. Apie laimėjimą sužinojau pirmadienį, kai gavau elektroninį laišką“, – pasakoja 7460 Eur susižėrusi panevėžietė.

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėjimu, moteris sako, kad pirmiausia dar reikia susigyventi su mintimi, jog jai taip pasisekė. O išleisti pinigus visada spės.

„Artėja atostogos, tai progų tikrai bus“, – juokiasi Gintarė.

Vos pernai pristatyta loterija „Teleloto+“ yra skirta bilietus perkantiems internete – ten suteikiama galimybė rinktis penkis skaičius. O laimima, jei artimiausios „Teleloto“ laidos metu jie išrieda tarp pirmų dvylikos kamuoliukų.

Per pirmą šių metų trečdalį „Teleloto+“ žaidėjams jau atnešė 122 191 Eur laimėjimų.