Po nesėkmingos dienos – sėkmė loterijoje: kaunietė „Jėgoje“ laimėjo daugiau nei 6 000 Eur

Niūrų ketvirtadienį kaunietei Jurgitai praskaidrino sprendimas sudalyvauti žaidime „Jėga“. Po varginančios dienos darbe internetu įsigijusi vos vieną šios loterijos bilietą – jau kitą dieną moteris puošėsi šypsena. Mat išleistas euras jai sugrįžo 6 223 eurų laimėjimu.

Sutikusi pasidalinti savo įspūdžiais kaunietė sako, jog laimėjimas leido jai lengviau kvėpuoti.

„Esu vieniša dviejų vaikų mama ir turiu įvairių finansinių įsipareigojimų. Dabar dalį jų pavyks padengti. Ir dar pagaliau galėsiu pasirūpinti vaiko ortodontiniu gydymu“, – ką veiks su laimėtais pinigais, pasakoja kaunietė.

Kad ketvirtadienio vakarą įsigytas bilietas laimingas, moteris sužinojo penktadienį anksti ryte. Kadangi bilietą pirko internete – svetainėje loto.lt – Jurgitą apie žaidimo rezultatus informavo elektroninis laiškas.

„Atsidariau jį telefone, perskaičiau ir negalėjau patikėti, kokį skaičių matau. Bendradarbėms parodžiau ir klausiau – ar jos mato tą patį, ką ir aš“, – pirmąją reakciją, sužinojus apie aplankiusią sėkmę, prisimena moteris.

„Jėgos“ žaidimo metu išrieda šeši pagrindiniai ir vienas papildomas skaičius – nuo 1 iki 30. Jurgitai pavyko atspėti penkis iš šešių pagrindinių ir papildomą.

„Pamenu, kad rinkausi savo mėgstamiausią skaičių – 7. Taip pat 13 – kuris, priešingai nei daugeliui, man laimingas. Dar artimųjų mėgstamus skaičius pažymėjau. Taip ir surinkau visa derinį“, – dalinasi 6 223 eurų laimėtoja.

Jau bene tris dešimtmečius laimėjimais lietuvius džiuginanti loterija „Jėga“ vyksta kasdien. Laimima, jei pavyksta atspėti bent tris pagrindinius skaičius. Bilieto kaina – 1 Eur.