Prilijo „Žvaigždžių lietus“ su beveik 10 000 Eur laimėjimu

Norėtumėte sužinoti, kaip 12 Eur paversti 9 996 Eur? Vienas ir smagiausių variantų kaip tai padaryti – įsikvėpti Tomo sėkmės ir įsigyti 12 bilietų rinkinį už 12 Eur, žaidžiant „Blitz loto“ žaidimą „Žvaigždžių lietus“.

Užsienyje gyvenantis Tomas laisvalaikiu vis sudalyvauja „Blitz loto“ žaidimuose.

„Laisvalaikį leidžiu su draugais, žvejodamas ir kartais nusipirkdamas loterijos bilietų. Gyvenu ne Lietuvoje, todėl internetiniai žaidimai – man patogiausias būdas išbandyti sėkmę loterijoje“, – pasakojo laimėtojas.

Laimėtojas džiaugėsi atsisukusia fortūna ir atskleidė dar nenusprendęs kaip išleis laimėjimą.

„Esu apsirūpinęs. Turiu viską, ko reikia, nuo namo iki automobilio. Tad dar nežinau kaip išleisiu laimėjimą. Labai būtinų ir reikalingų pirkinių šiuo metu neturiu, – sakė žaidėjas ir pajuokavo, – laimėjau beveik 10 000 Eur, dabar reikės nusipirkti loterijos bilietų už tokią sumą.“

„Žvaigždžių lietaus“ laimėjimas Tomą labai nustebino. Tai – pirmas didelis vyro laimėjimas.

„Tikrai nėra taip, jog pirkčiau daug loterijos bilietų. Pažaidžiu turbūt kokį kartą per savaitę, todėl tikrai nesitikėjau laimėti didelę sumą. Kai pamačiau 9 996 Eur sumą tikrai nustebau, kad laimėjimas atiteko būtent man“, – šypsojosi laimėtojas.

Tomui laimėjimą atnešusiame „Blitz loto“ žaidime „Žvaigždžių lietus“, kuriuo gali mėgautis tik mobiliaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais žaidžiantys žaidėjai, galima įsigyti bilietų rinkinius su 6 arba 12 loterijos bilietų, pasirinkti norimą bilieto kainą ir laimėti iki 60 000 Eur.