Saldesnei savarankiško gyvenimo pradžiai – 20 000 Eur

„Ryte norėjau atsigerti arbatos, bet trūko cukraus. Greit nulėkiau į parduotuvę ir, kartu su cukrumi, paėmiau du nutrinamus momentinės loterijos bilietus“, – kaip prasidėjo kol kas sėkmingiausia gyvenimo diena, pasakoja Edgaras iš Telšių rajono. Netrukus, gurkšnojant pasaldintą arbatą, vaikinui apsalo ir širdis. Nutrynęs vieną bilietą jis laimėjo 5 eurus, o nutrynęs ir kitą – penkiaženklę sumą.

Viena kita ašara

Momentinėje loterijoje „Sėkmės 7“ Edgaras laimėjo 20 000 eurų.

Vos tą supratęs vaikinas paliko arbatą vėsti ir nešinas bilietu nulėkė į kitą kambarį – pas tėvus.

„Visko buvo – ir juokėmės, ir apsikabinom, gal ir viena kita ašara nuriedėjo. Itin džiaugėsi mama, ji ir pati loterijose dalyvauja. Tiesa sakant, būtent jos įkvėptas sudalyvavau ir aš“, – dalinasi telšiškis.

Pirks pirmąją mašiną

Neseniai pilnametystės sulaukęs Edgaras dar tik žengia pirmuosius žingsnius į savarankišką gyvenimą. Tačiau vaikinas neabejoja, kad sąskaitą papildę 20 000 eurų padės įsivažiuoti.

„Jau gavau vairuotojo pažymėjimą – dabar galėsiu pirkti ir mašiną. O su mašina viskas bus paprasčiau. Žinoma, dalį pinigų padovanosiu ir tėvams“, – planais dalinasi laimėtojas.

Edgarui penkiaženklę sumą atnešė momentinės loterijos „Sėkmės 7“ bilietas už 2 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.

Taip pat kviečiame išbandyti internetinę šio žaidimo versiją