Sėkmė internetu: „Kenoloto“ žaidėjas 10 Eur pavertė į 10 000 Eur

Klaipėdiečio Pauliaus (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) sėkmės istorijoje labai daug dešimtukų. Vyras internetu įsigijo porą „Kenoloto“ žaidimo bilietų, kiekviename pasirinko po dešimt skaičių, už kiekvieną sumokėjo po dešimt eurų. Ir laimėjo – su vienu bilietu 10, o su kitu – 10 000 eurų.

Paklaustas, kas paskatino sudalyvauti žaidime, Paulius sako, jog tiesiog apėmė gera nuojauta.

„Buvo sekmadienio popietė, kai man galvoje toptelėjo, kad būtent šiandien reikia nusipirkti bilietų. Kadangi kažkur eiti buvo tingu, tai pasiėmiau telefoną ir savo norą išpildžiau internetu. Skaičius abiejuose bilietuose rinkausi pats – kokius pasąmonė padiktavo“, – dalinasi klaipėdietis.

„Kenoloto“ laidos, kurios metu ridenami laimingi kamuoliukai, Paulius nepažiūrėjo. Ankstų pirmadienio rytą bilietus pasitikrino pats – svetainėje loto.lt.

„Kadangi turėjau gerą nuojautą, tikėjausi, jog nors kiek pasiseks. Patikrinęs pirmą bilietą pamačiau, kad laimėjau 10 eurų ir jau apsidžiaugiau. O tada patikrinau antrą... Iki šiol didžiausias mano laimėjimas buvo 3000 Eur. Tai šitas net kelis kartus viršijo“, – sako antruoju bilietu 10 000 Eur susižėręs Paulius.

Džiugia žinia apie laimėjimą vyras pasidalino su artimiausiais – kurie sunkiai patikėjo, mat iki šiol loterijas vertino skeptiškai. Dabar Paulius šeimoje yra gyvas įrodymas, jog laimėti – įmanoma.

Penkiaženklę sumą klaipėdiečiui atnešusi viena seniausių loterijų Lietuvoje „Kenoloto“ ypatinga tuo, jog jos dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais.

Mažiausia galima „Kenoloto“ bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur.