Sėkmė užsuko rytinio ritualo metu

„Ko tik aš nelaimėjęs. Ir patalynių, ir virdulį, ir pinigų – tiek litais, tiek eurais“, – vardina Gintautas iš Vilniaus rajono, paklaustas apie patirtį loterijose. Tiesa, nors sėkmės apsilankymai dažni, paskutinis kol kas iš visų dosniausias. Antradienį „Eurojackpot“ žaidime vyras susižėrė 20 004 Eur.

Penkiaženklę sumą Gintautui atnešė bilietas, pirktas ankstų antradienio rytą – internetu.

„Buvo šiek tiek po septintos valandos, gėriau kavą ir telefone tikrinau naujienas. Čia dažnas mano rytinis ritualas. Viename naujienų portale akis ir užkliuvo už „Eurojackpot“ pasiūlymo. Nusprendžiau sudalyvauti“, – pasakoja žaidėjas.

Vos po paros paaiškėjo ir šio sprendimo pasekmės. Trečiadienio rytą, to paties įprastinio ritualo metu, Gintautas pasitikrino elektroninį paštą. Ir jame rado pranešimą apie laimėjimą.

„Pasirodo, sutapo visi penki „Džokerio“ skaičiai. Nors kartais juos dėliodavau pats, tą kartą pasiklioviau atsitiktinumu – pasirinkau sistemos sugeneruotą rinkinį. Kol kas naujieną pranešiau tik vienai dukrai, kitus artimuosius nustebinsiu vakare“, – trečiadienio popietę komentavo daugiau nei 20 000 Eur laimėtojas.

Beje, šeimą vyras žada nustebinti ne tik žinia, bet dovanomis. Dalį laimėtos sumos vyras skirs žmonos, vaikų ir anūkų šventinėms staigmenoms.

„O save palepinsiu nauju telefonu. Kad rytais ir naujienas skaityti, ir loterijos bilietus pirkti būtų patogu“, – juokėsi Gintautas.

„Eurojackpot“ – viena populiariausių loterijų Europoje, kuri vienija net 18-os šalių žaidėjus. Lietuvoje ši loterija pradėta organizuoti 2013 metais. Nuo tada ji daugybę mūsų tautiečių pavertė įspūdingų sumų laimėtojais, o keletą – net ir multimilijonieriais.