Sėkmingos atostogos: iš užsienio grįžęs pasvalietis momentinėje loterijoje laimėjo automobilį

„Kartais iš aplinkinių girdžiu – kiek bepirkčiau loterijos bilietų, nieko nelaimiu. O aš vis laimiu. Nors žaidžiu tik grįžęs į Lietuvą“, – sako užsienyje dirbantis pasvalietis Gediminas (vardas pakeistas laimėtojo prašymu), kuriam per šias atostogas įsigytas momentinės loterijos „Teleloto“ bilietas atnešė automobilį „Škoda Karoq“.

Gediminas pasakoja, kad vieną atostogų vakarą vykdamas iš draugo stabtelėjo parduotuvėje.

„Buvo jau nedaug likę iki uždarymo, tad greit paėmiau keturis nutrinamus bilietus. Įdomu, kad „Teleloto“ momentinės loterijos bilietas apskritai buvo likęs tik vienas – tai net ir nebuvo iš ko rinktis“, – prisimena pasvalietis.

Grįžęs namo vyras trinti bilietų neskubėjo. Tik jau prieš pat miegą nusprendė išsiaiškinti, ar ir vėl aplankė sėkmė.

„Esu ir po 100, ir po 500 eurų laimėjęs. Šįkart trys iš keturių bilietų buvo laimingi. O vienas ypač – nutrynęs tą paskutinį iš stovelio paimtą „Teleloto“ pamačiau automobilio simbolį“, – laimėjimo akimirką prisimena žaidėjas.

Netrukus Gediminas džiugia žinia pasidalino su dukra. Pastaroji tėtį ir sveikino, ir juo stebėjosi.

„Klausė: ir kaip tau vis taip sekasi? Tikiuosi, kad laimėti pavyks ir toliau, mat planuoju žaisti kaip žaidžiau“, – juokiasi „Škoda Karoq“ naujasis savininkas.

Gediminui automobilį atnešusios momentinės loterijos „Teleloto“ bilietas kainuoja 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose. Šioje loterijoje vis dar laukia galimybė laimėti iki 75 000 Eur.