Šildantis laimėjimas: kaunietė laimingą „Kenoloto“ bilietą keis į saulėtas atostogas

Praėjusią savaitę, Moters dienos proga, Jūratė iš Kauno (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) pradžiugino pati save. Per kelias minutes internetu įsigijusi loterijos „Kenoloto“ bilietą už 25 centus, žaidėja laimėjo 5000 Eur. Ir už juos žada pasimėgauti šiltesniais kraštais.

„Kenoloto“ teikė mažiausiai vilčių

Jūratės nepavadinsi vienos loterijos ištikima gerbėja – moteris mielai renkasi įvairovę ir dalyvauja skirtinguose žaidimuose. Žinoma, kiekviename jų  tikisi sėkmės – tačiau, kaip pati pasakoja, žaidžiant „Kenoloto“ tas tikėjimas būdavo mažiausias.

„Atrodo, toks pigus bilietas – na tai ką su tokiu galima laimėti. Kažkodėl mintyse man tikimybė siejosi su kaina. Pasirodo, netiesa“, – juokiasi žaidėja, kuriai būtent „Kenoloto“ ir įteikė kol kas jos didžiausią laimėjimą.

Jūratė pasirinko iš dvidešimties išriedančių kamuoliukų spėti dešimt ir pati pažymėjo visus skaičius. Pasiteiravus, ar jie turėjo kokią simbolinę reikšmę, moteris tikina, kad ne.

„Nežiūriu statistikos, kokie skaičiai dažniausiai rieda. Nesieju su kokiomis nors datomis, sukaktimis. Tiesiog atsitiktinai sužymiu, kaip papuola. Bet visada pati – su kompiuterio parinktais deriniais bilietų neperku“, – savo žaidimo principus dėsto laimėtoja.

Išbandyti pirkimą internetu paskatino šeima

Laimingąjį, kaip ir apskritai visus „Kenoloto“ bilietus, Jūratė įsigijo internetu – svetainėje www.loto.lt. Sako, kad šį pirkimo būdą atrado maždaug prieš dvejus metus, paskatinta šeimos narių, kurie taip pat dalyvauja loterijose.

„Iki tol man egzistavo tik popierinis bilietas – apčiuopiamas, garantuotas. Internete viskas atrodė netikra. Bet artimieji, kurie jau buvo išbandę, vis kalbino, kalbino... Galiausia pabandžiau ir pati. Tai dabar daugumos loterijų bilietus ir vienaip, ir kitaip perku – kaip pasitaiko. O „Kenoloto“ vien internetu, nes patogiau. Vis tik trys žaidimai per dieną – į parduotuvę neprivaikščiosi“, – aiškina kaunietė.

Jūratė pabrėžia, kad bilietų pirkimas internetu jai patinka ir todėl, kad ji mėgsta staigmenas.

„Kadangi žiūrėti žaidimus neturiu laiko, man patinka apie rezultatus sužinoti gaunant laišką. Smagu jo laukti, asmeniškai gauti, atsidaryti, nežinant, kas laukia. Nors, tiesa sakant, kai atsidariusi pamačiau, kad laimėjau 5000 Eur, pirma emocija buvo išgąstis“, – dabar jau džiugiai prisiminimais dalinasi moteris.

Laimėjimas sušildys

Ką veiks su laimėtais pinigais – Jūratė jau turi planų. Moteris prasitaria seniai keliavusi, atostogavusi – tad norėtų leisti sau šiek tiek pasilepinti.

„Manau, šeima išleis mane vieną kur nors į šiltesnius kraštus pailsėti. Ir labai labai džiaugiuosi, kad pati sau galėsiu tą leisti“, – dalinasi 5000 Eur „Kenoloto“ laimėtoja.

Viena seniausių loterijų „Kenoloto“ ypatinga tuo, jog jos dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais.

Mažiausia galima „Kenoloto“ bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur.