Spontaniškas pirkinys leis įsigyti ilgai planuotą: alytiškė momentinėje loterijoje laimėjo 20 000 Eur

„Kaip gali bilietas už 2 eurus laimėti 20 000 eurų?“ – vis dar su nuostaba klausia Roberta iš Alytaus rajono, nors jos pačios istorija ir yra atsakymas. Pasirodo, sunkiai suvokiami dalykai nutinka labai paprastai. Sąskaitą penkiaženkle suma moteris papildė tiesiog su drauge užsukusi į parduotuvę ir spontaniškai sudalyvavusi momentinėje loterijoje „Lobių sala“.

Pirko tik vieną bilietą

Roberta pasakoja, kad įvairiose loterijose kartas nuo karto dalyvauja jau maždaug metus.

„Bet šįkart neplanavau pirkti. O kodėl vis tik nusipirkau, pati nežinau. Nesirinkau nei loterijos, nei bilieto – patį pirmą buvusį stovelyje paėmiau“, – spontanišką poelgį prisimena moteris.

Ten pat, parduotuvėje, Roberta įsigytą bilietą ir nutrynė. Tačiau laimėjimo pirmiausia nepastebėjo, o po to – juo nepatikėjo.

„Šalia buvusi draugė tik giliai įkvėpė, sakydama „Ooo..“. O aš sau džiaugtis leidau tik kitą dieną – kai paskambinau į loterijos atstovybę ir įsitikinau, jog tai, ką matau, yra tiesa“, – dabar jau juokiasi 20 000 eurų laimėtoja.

Padės sūnui įsigyti automobilį

Paklausta, kokiais būdais lepinsis laimėjimu, Roberta prasitaria, kad pirmiausia lepins studentą sūnų.

„Jis prieš pusmetį išsilaikė teises, ilgai taupė mašinai, labai norėjo. Kai paskambinau pranešti, kad laimėjau, ir kad prisidėsiu prie pirkinio, jis buvo priblokštas, sakė, kad meluoju. O kitą dieną atlėkė namo džiūgaudamas“, – galimybe padėti savo atžalai džiaugiasi ir Roberta.

Laimėjimas praturtino ir Alytaus rajone gyvenančios šeimos Velykų stalą, taip pat leis pasigerinti buitį bei laisviau pasimėgauti vasara.

Robertai penkiaženklį prizą atnešusios momentinės loterijos „Lobių sala“ bilietas kainuoja 2 eurus. Laimėjimų nuo 2 iki 20 000 eurų dažnis: 1 iš 3,75.