„Super burtininko“ kerai nuo nemigos – 2000 Eur

Švenčių maratonas sujaukia įprastą gyvenimo ritmą: dienas leidžiame ne darbe, o prie vaišėmis nukrautų stalų, daugiau ilsimės – tiesa, nebūtinai nakties metu. Per paėjusias Kalėdas nuo miego režimo nukrypo ir vilnietė Nijolė (vardas pakeistas laimėtojos prašymu). Laimei, užklupusi nemiga buvo trumpa – į saldų sapną galiausia panardino laimėjimo džiaugsmas.

Nijolė laimėjo 2000 Eur internetiniame „Blitz loto“ žaidime „Super burtininkas“. Jį moteris įsijungė gruodžio 27-osios naktį.

„Buvo jau beveik antra valandą. Varčiausi, varčiausi, niekaip negalėjau užmigti – po išeiginių visiškai nesijaučiau pavargusi. Tad į rankas ir paėmiau telefoną“, –  įvykių eiga dalinasi Nijolė.

Moteris tiesiu taikymu patraukė į loto.lt svetainę, kurioje jau daugiau nei 10 metų kartas nuo karto apsilanko papramogauti.

Iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų ji pasirinko „Super burtininką“ – tokį sprendimą lėmė ankstesnė maloni patirtis.

„Jau buvau tame žaidime laimėjusi 60 Eur. Ir dar patiko, kad galima pirkti nebrangų bilietą – už 50 centų“,  –aiškina Nijolė.

Netrukus moters telefono ekrane pasirodė pranešimas, kad ji laimėjo 2000 Eur. Tačiau ji buvo viena namuose, o visas miestas jau paskendęs tamsoje – tad džiaugsmą teko pasilikti rytui.

Moteris padėjo telefoną, nusiramino ir paniro į sapną.

„Man, paprastai vadybininkei, tai yra nemaža suma. Už ją pagaliau galėsiu sau leisti prabangesnes atostogas“, – planais, kaip panaudos laimėtus pinigus, dalinasi vilnietė.

2000 eurų Nijolei atnešusi internetinė momentinė loterija „Super burtininkas“ yra vienas iš gausybės siūlomų bilietų kainos prasideda vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.