TELELOTO e-loterija jau džiugina laimėjimais

Gruodžio pabaigoje loterijos „Teleloto“ ir Perlas.lt „BLITZ LOTO“ žaidimų gerbėjus nustebino naujiena – „Teleloto“ žaidimas, kuriame galima laimėti 125 000 Eur. Didelio populiarumo tarp žaidėjų iškart sulaukęs žaidimas jau atnešė pirmuosius didelius laimėjimus. Vienas iš jų – 5000 Eur suma, kuri atiteko Vilmai iš Klaipėdos.

Vilma – ilgametė „Teleloto“ gerbėja. Žaidėja yra dalyvavusi studijos žaidime, laimėjusi įvairius piniginius prizuis, todėl sekmadienį išgirdusi apie „Teleloto“ „BLITZ LOTO“ žaidimą nusprendė jį išbandyti.

„Žiūrėjau laidą, braukiau turėto bilieto lentelę ir labai susidomėjau naujo žaidimo pristatymu. Iškart nuėjau į Perlas.lt svetainę ir pabandžiau „Teleloto“ žaidimą. Žaidimas labai nuotaikingas ir smagus, džiugu, jog atsirado dar viena galimybė ir priemonė laimėti“, –  sakė žaidėja.

Didžiausias Vilmos įkvėpimas bandyti sėkmę loterijoje atsiranda iš šeimos. Moters giminaičiai yra laimėję pusės milijono litų „Teleloto“ Aukso puodą.

„Mano artimiesiems tikrai labai pasisekė, todėl visi esame įkvėpti jų sėkmės ir bandome savąją jau ne vienerius metus. Turbūt kitaip ir neįmanoma, kai žinome tokio didelio laimėjimo „skonį“ ir sukeliamas emocijas“, – pasakojo moteris.

Sėkmė šiame „BLITZ LOTO“ žaidime Vilmą aplankė, kai jį išbandė antrąjį kartą. „Žaidimą įsijungiau tik antrą kartą ir tikrai nesitikėjau, kad galiu laimėti 5000 Eur sumą. Labai džiaugiuosi ir esu nustebinta. Manau, kad reikia džiaugtis kiekvienu laimėjimu“, –  šypsojosi Vilma.

Visa Vilmos šeima iškart sužinojo apie jos sėkmę ir suskubo žaisti internetinį „Teleloto“ žaidimą. „Kaip ir sakiau – esame „Teleloto“ entuziastų giminė. Todėl visi labai džiaugiamės, kad man taip greitai pasisekė laimėti naujajame žaidime ir turime dar vieną, jau patikrintą, progą laimėti dideles pinigines sumas“, – juokėsi žaidėja.