Teleloto laimėjimai 2019 09 29

Sekmadienį „Teleloto“ studijoje vyko dar vienas rudens sezono žaidimas, kurio pagrindini prizas – TOYOTA RAV4 hibridas.

 

AUTOMOBILIS „TELELOTO“ ŽAIDĖJAMS

Sekmadienį žaidėjams į namus iškeliavo „Toyota RAV4“ hibridas.

Laimingo bilieto numeris: 268319, bilietas pirktas Naujojoje g. 90-2, Alytuje.

                                                

DIDYSIS PRIZAS – DVIEMS LAIMĖTOJAMS

Didysis prizas šį kartą nudžiugino du žaidėjus.

Laimingo bilieto numeris: 294241, bilietas pirktas Savanorių pr. 346, Kaune.

Laimingo bilieto numeris: 32336, bilietas pirktas Klaipėdos g. 7, Priekulėje.

 

Pakvietimai į TV laidą:

033*379, 036*805, 029*702, 025*084
 

PINIGINIAI PRIZAI „SĖKMĖS SPALVA“ DALYVIAMS

Dėl piniginių prizų žaidime „Sėkmės spalva“ varžosi penki žaidėjai. Pirmame etape žaidėjams spalvos priskiriamos, vėliau jie spalvas renkasi patys. Riedant kamuoliukams žaidėjai bando spėti jų spalvas ir laimėti pinigines sumas nuo 500 Eur iki 1500 Eur. Už pirmą teisingai atspėtą spalvą skiriama 500 Eur, už antrą - 750 Eur, už trečią - 1000 Eur, už ketvirtą 1250 Eur ir už penktą - 1500 Eur.

Šį sekmadienį labiausiai sekėsi Vitalij iš Vilniaus. Į laidą su sūnumi ir dukra atvykęs žaidėjas laimėjo 1250 Eur. 1000 Eur laimėjimu džiaugėsi Arvydas iš Kazlų Rūdos, o Petrui iš Kauno rajono atiteko 500 Eur. Paguodos prizai – 200 Eur, atiteko dviem žaidėjams – Rimai iš Biržų ir Antanui iš Kretingos rajono.

 

PINIGAI IR AUTOMOBILIAI „LAIMĖJIMŲ KORIO“ ŽAIDIMO METU

„Laimėjimų korio“ metu žaidėjas išsirenka spalvoto korio langelį, pasakydamas konkrečią spalvą, o po to šalia jo derasi su vedėju. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti vedėjo siūlomų pinigų, vedėjas atidaro langelį ir žaidėjas laimi tai, kas slepiasi viduje. Jei žaidėjas pasirenka vedėjo siūlomus pinigus, langelis vis tiek atidaromas ir, jei ten yra automobilis, jis siunčiamas žaidėjams į namus.

Pirmoji žaidimą išbandė Neringa iš Kauno, į studiją atvykusi su vyru ir dukra. Žaidėja pasirinko raudonos spalvos korio langelį ir atsisakiusi 4000 Eur, kuriuos pasiūlė vedėjas ir laimėjo 500 Eur, kurie slėpėsi korio langelyje. 

Antroji žaidimo dalyvė – su mama ir sūnumi į studiją iš Trakų atvykusi Inga. Inga pasirinko žalios spalvos korio langelį, atsisakė 4000 Eur, kuriuos pasiūlė vedėjas ir laimėjo FORD FIESTA automobilį.

Trečioji žaidime dalyvavo Teresa iš Vilniaus rajono, kurią į žaidimą atlydėjo dukra. Teresa pasirinko oranžinės spalvos korio langelį, atsisakė 3500 Eur, kuriuos pasiūlė vedėjas ir namo iškeliavo su CITROEN C3 automobiliu.

 

6000 EUR – DEVYNIEMS ŽAIDĖJAMS

Nuskambėjus skambučiui visi studijos žaidėjai išsirikiavo prie „Degančios linijos“. Prieš išriedant sekančiam kamuoliukui jie turėjo apsispręsti, ar žengti žingsnį nuo pakylos ir tikėtis, kad su šiuo kamuoliuku bus užbraukta visa lentelė. Šį kartą „Degančios linijos“ žaidime pasisekė net devyniems žaidėjams – Danutei Marijonai, Antanui, Andriui, Petrui, Simonai, Emilijai, Renatai, Onai ir Mindaugui.

Sveiki atvykę į loto.lt