Teleloto laimėjimai 2019 10 20

Sekmadienį „Teleloto“ studijoje vyko dar vienas rudens sezono žaidimas, kurio pagrindini prizas – TOYOTA RAV4 hibridas.

AUTOMOBILIS „TELELOTO“ ŽAIDĖJAMS

Sekmadienį žaidėjams į namus iškeliavo „Toyota RAV4“ hibridas.

Laimingo bilieto numeris: 197020, bilietas pirktas Gedimino g. 42a, Radviliškyje.

                                             

DIDYSIS PRIZAS – VIENAM LAIMĖTOJUI

Didysis prizas šį kartą nudžiugino vieną žaidėją.

Laimingo bilieto numeris: 326622, bilietas pirktas Dariaus ir Girėno g. 11, Alytuje.

 

Pakvietimai į TV laidą:

011*885, 033*498, 027*801, 010*876
 

PINIGINIAI PRIZAI „SĖKMĖS SPALVA“ DALYVIAMS

Dėl piniginių prizų žaidime „Sėkmės spalva“ varžosi penki žaidėjai. Pirmame etape žaidėjams spalvos priskiriamos, vėliau jie spalvas renkasi patys. Riedant kamuoliukams žaidėjai bando spėti jų spalvas ir laimėti pinigines sumas nuo 500 Eur iki 1500 Eur. Už pirmą teisingai atspėtą spalvą skiriama 500 Eur, už antrą - 750 Eur, už trečią - 1000 Eur, už ketvirtą 1250 Eur ir už penktą - 1500 Eur.

Šį sekmadienį labiausiai sekėsi Laimonui iš Alytaus. Žaidėjas laimėjo 2500 Eur. Benediktas iš Vilniaus laimėjo 1500 Eur. Iš Kelmės rajono atvykusiai Sonatai atiteko 500 Eur prizas. Dviem žaidėjoms Elenai iš Vilniaus ir Akvilei iš Širvintų rajono, atiteko paguodos prizai – 200 Eur.

 

PINIGAI IR AUTOMOBILIAI „LAIMĖJIMŲ KORIO“ ŽAIDIMO METU

„Laimėjimų korio“ metu žaidėjas išsirenka spalvoto korio langelį, pasakydamas konkrečią spalvą, o po to šalia jo derasi su vedėju. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti vedėjo siūlomų pinigų, vedėjas atidaro langelį ir žaidėjas laimi tai, kas slepiasi viduje. Jei žaidėjas pasirenka vedėjo siūlomus pinigus, langelis vis tiek atidaromas ir, jei ten yra automobilis, jis siunčiamas žaidėjams į namus.

Pirmoji žaidimo dalyvė – Onutė iš Marijampolės, į studiją atvykusi su vyru. Žaidėja pasirinko žalios spalvos korio langelį, atsisakė vedėjo pasiūlytų 4000 Eur ir laimėjo OPEL MOKKA automobilį.

Antroji žaidime dalyvavo Virginija iš Kauno, į studiją atvykusi su mama, kuri ir gavo pakvietimą į studiją. Virginija pasirinko oranžinės spalvos korio langelį, atsisakė vedėjo pasiūlytų 4000 Eur ir laimėjo 500 Eur.

Trečioji žaidimo dalyvė – Genė. Žaidėja į studiją atvyko iš Rokiškio, kartu su dukra ir jos draugu. Genė pasirinko geltonos spalvos korio langelį, atsisakė vedėjo pasiūlytų 4000 Eur ir namo išvyko rankoje laikydama HYUNDAI i20 raktelius.

 

6000 EUR – DVIEM ŽAIDĖJAMS

Nuskambėjus skambučiui visi studijos žaidėjai išsirikiavo prie „Degančios linijos“. Prieš išriedant sekančiam kamuoliukui jie turėjo apsispręsti, ar žengti žingsnį nuo pakylos ir tikėtis, kad su šiuo kamuoliuku bus užbraukta visa lentelė. Šį kartą „Degančios linijos“ žaidime pasisekė dviem žaidėjams – Benui Antanui ir Genei. 

Sveiki atvykę į loto.lt