TELELOTO laimėjimai 2023 09 24

Praėjusį sekmadienį „Teleloto“ dalyviai iš viso laimėjo 106 992 Eur bei du automobilius.

 

Didįjį prizą – 19 278 Eur – laimėjo žaidėjas, bilietą pirkęs Palangoje. Bilieto numeris: 0027668.

Žaidėjams, užbraukusiems kampus, eilutę ir įstrižaines, iš viso atiteko 64 014 Eur.

  

AUTOMOBILIS „VOLKSWAGEN TAIGO“

Atiteko žaidėjui, turinčiam bilietą su numeriu: 0174008. Bilietas pirktas Vilniuje, prekybos centro „Maxima“ savitarnos kasoje.

 

PRIZAI ŽAIDIMO „INTERVALAS“ DALYVIAMS  

„Intervalo“ žaidime dalyvauja trys studijos žaidėjai. Piniginiai prizai dalyviams atitenka, kai išriedėjęs kamuoliukas patenka į jų pasirinktą skaičių intervalą. Kuo mažesnis intervalas pasirinktas, tuo prizas didesnis. Jeigu nepavyksta atspėti intervalo, žaidėjui atitenka paguodos prizas – 200 Eur.

Šįkart žaidime labiausiai sekėsi Kostui iš Vilniaus. Jis laimėjo 4 350 Eur.

Eugenijui iš Kretingos atiteko 4 150 Eur.

O Andrius iš Kauno namo išvyko su 3 800 Eur.

Iš viso „Intervalo“ žaidime laimėta 12 300 Eur.

  

PRIZAI „LAIMĖJIMŲ KORIO“ DALYVIAMS

„Laimėjimų korio“ metu žaidėjas išsirenka spalvoto korio langelį, o po to derasi su vedėju. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti vedėjo siūlomų pinigų, vedėjas atidaro langelį ir žaidėjas laimi tai, kas slepiasi koryje. Jei žaidėjas pasirenka vedėjo siūlomus pinigus, langelis vis tiek atidaromas ir, jei ten yra ne piniginis prizas, jis siunčiamas žaidėjams į namus.

Praėjusį sekmadienį pirmasis šio žaidimo dalyvis buvo Domas iš Švėkšnos. Žaidėjas pasirinko mėlynos spalvos korio langelį, tačiau galiausia sutiko su vedėjo pasiūlyta suma ir žaidimą baigė su 3 400 Eur. Mėlyname korio langelyje slėpėsi 500 Eur.

Antroji sėkmę šiame žaidime išbandė Regina iš Kauno rajono. Žaidėja pasirinko rudos spalvos korio langelį, atsisakė vedėjo pasiūlytos 4 000 Eur sumos ir laimėjo automobilį „Kia Ceed“, kuris slėpėsi koryje.

Trečioji žaidime dalyvavo Rasita iš Vilniaus. Žaidėja pasirinko geltonos spalvos korio langelį, atsisakė vedėjo pasiūlytos 3 900 Eur sumos ir laimėjo 3 000 Eur, kurie slėpėsi koryje.

Žaidimo metu iš viso buvo išdalinti 6 400 Eur ir automobilis.

 

ŽAIDIMO „DEGANTI LINIJA“ PRIZAI

Nuskambėjus skambučiui visi studijos žaidėjai dalyvavo „Degančios linijos“ žaidime. Prieš išriedant kitam kamuoliukui jie turėjo apsispręsti, ar su šiuo skaičiumi bus užbraukta visa lentelė.

Šį kartą atspėti pavyko vienai studijos žaidėjai – Rasitai. Jai atiteko 5 000 Eur.

 

TELELOTO+ LAIMĖJIMAI

Bilietus perkantys internetu turi galimybę dalyvauti ir žaidime TELELOTO+. Jame žaidėjai gali patys rinktis derinį iš penkių skaičių – nuo 1 iki 75. Sėkmę lemia sekmadienį „Teleloto“ laidos metu išriedėję pirmi vienuolika kamuoliukų.

Praėjusį sekmadienį žaidėjai, atspėję 4 skaičius, laimėjo po 38 Eur, atspėję 3 skaičius – po 5 Eur, atspėję 2 skaičius – po 2 Eur.

Atspėti visų 5 skaičių niekam nepavyko, tad pagrindinis TELELOTO+ prizas lieka toliau augti.

Iš viso TELELOTO+ dalyviai šįkart susižėrė         4 937 Eur.

 

PAKVIETIMAI Į STUDIJĄ ATITEKO TURINTIEMS BILIETUS SU NUMERIAIS:

015*115, 001*068, 023*188 

 

KITO ŽAIDIMO PRIZAI

Šį sekmadienį „Teleloto“ Aukso puode lauks – 550 000 Eur.  

Taip pat kažkam išriedės automobilis NISSAN JUKE.