„Teleloto“ loterijų šeimoje – naujas narys – momentinė loterija

Visų mylima ir puikiai žinoma loterija „Teleloto“ pasipildė dar viena galimybė laimėti. Tai – nauja momentinė loterija „Teleloto“, kurios žaidėjai galės laimėti 75 000 Eur ir „Volkswagen T-Cross“ automobilį.

Šioje momentinėje loterijoje susijungia svarbiausi ir nuotaikingiausi momentinės loterijos ir tiražinės loterijos – televizijos žaidimo „Teleloto“ elementai.

Momentinėje loterijoje laukia 3 skirtingi žaidimai. Tokį bilietą ne tik įdomu trinti. Kartu jis primena ir televizijos žaidimą „Teleloto“. Dalyvaudami studijos laidoje, žaidėjai taip pat bando sėkmę įvairiuose, skirtinguose studijos žaidimuose.

Naujoji loterija žaidėjams atneša ir vieną svarbiausių „Teleloto“ simbolių – auksinį kamuoliuką. Jį nutrynus galima laimėti 50 Eur piniginį prizą arba automobilį „Volkswagen T-Cross“. „Teleloto“ momentinė loterija šiuo metu yra vienintelė momentinė loterija, kurioje galima laimėti automobilį. Tad žaidėjai galės mėgautis ir dar vienu neatsiejamu „Teleloto“ momentu – galimybe išleidus vos keletą eurų loterijoje laimėti naują automobilį.

Galima sakyti, kad „Teleloto“ momentinės loterijos žaidėjų laukia du pagrindiniai prizai – 75 000 Eur suma ir „Volkswagen T-Cross“. Negana to, su vienu bilietu galima laimėti net 18 prizų.

Spalvota ir smagi „Teleloto“ loterija skirta ne tik momentinės loterijos gerbėjams, bet ir tiems „Teleloto“ entuziastams, kurie legendinės loterijos laimėjimais nori džiaugtis ne tik sekmadienį.

Momentinės loterija – jau trečioji „Teleloto“ serijos loterija. 2021-ųjų pradžioje startavo „Teleloto“ e-momentinė loterija – „Blitz loto“ žaidimas, kurio laimėjimai jau nudžiugino ne vieną žaidėją. Šios dvi naujienos prisijungė prie jau 25-erius metus gyvuojančios tiražinės loterijos „Teleloto“.

Momentinės loterijos „Teleloto“ bilietų jau dabar ieškokite parduotuvėse. Detalesnės informacijos apie šią naujieną ieškokite čia >.