Trečiąja kandidate laimėti butą Ispanijoje tapo tėčio į „Teleloto“ studiją deleguota lentvariškė

Per Kalėdas paaiškėjo jau trečioji finalistė, sausio 8 d. dalyvausianti žaidime dėl pagrindinio šių metų šventinio „Teleloto“ prizo – buto Ispanijoje. Šįkart sėkmė nusišypsojo lentvariškei Vaidai. O kartu – ir laimingąjį bilietą pirkusiam bei į studiją dukrą delegavusiam jos tėčiui.

Bilietą tėtis autobusu atgabeno iš Panevėžio

Paprašyta pasidalinti jungtinės sėkmės istorija, Vaida sako, kad viskas prasidėjo nuo tėčio skambučio vieną sekmadienio vakarą.

„Jis turėjo kelis „Teleloto“ bilietus, žiūrėjo laidą – ir pamatė savo numerį ekrane. Bet nepatikėjo, tai paskambino man ir paprašė, kad internetu patikrinčiau bilietą. Pasakiau, kad dar negaliu – nėra rezultatų. Patikrinau pirmadienį – ir savaitę pradėjome smagia žinia, kad tėčio bilietas pretenduoja į butą Ispanijoje“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi lentvariškė.

Tiesa, ši žinia reiškė ir tai, jog reikės apsilankyti „Teleloto“ studijoje – o tam panevėžietis nebuvo pasiryžęs. Tad ilgai nesvarstęs šią privilegiją jis perleido dukrai.

„Mano tėtis santūrus, drovus, tad iškart ir pasakė – važiuok tu. Jau ilgą laiką nebuvau mačiusi „Teleloto“ laidos, nežinojau, kaip kas ten vyksta, bet jis padrąsino, kad internete pasižiūrėsiu ir būsiu pasiruošusi. Net bilietą autobusu iš Panevėžio atvežė. Žinoma, atstovauti sutikau“, – pasakoja Vaida.

Dar nesutarta, kaip dalinsis laimėjimą

Taigi pirmos Kalėdų dienos rytą Vaida leido „Teleloto“ studijoje, kur kartu su kitais kandidatais rinkosi dovanas. Jose laukė įvairios piniginės sumos, o vienoje – kelialapis į žaidimo dėl buto Ispanijoje finalą.

Moteris prie eglutės keliavo priešpaskutinė ir būtent jos išpakuotoje dovanoje buvo visų ieškotas kvietimas į finalą.

Tiesa, tėčiui apie aplankiusią sėkmę dukra iškart nepranešė – nusprendė išlaikyti intrigą.

„Kai po filmavimo susiskambinome, aš jam pasakiau, kad palauktų iki vakaro ir pažiūrėtų laidą. Sakiau, kad kai pamatys, kokį prizą laimėjau, turės nuspręsti, kaip dalinsimės. Dabar tas sprendimas nusikėlė iki finalo“, – juokiasi lentvariškė.

Vaida kartu su kitais keturiais finalininkais susitiks šį šventinį periodą vainikuosiančiame „Teleloto“ žaidime sausio 8 d. Tuomet ir paaiškės, kam atiteks pagrindinis prizas – butas Ispanijoje, ant Viduržemio jūros pakrantės. Likusieji finalininkai bus apdovanoti „Volkswagen“ automobiliais bei piniginiais prizais.

Galimybę tapti šios akcijos laimėtojais turi žaidėjai, „Teleloto“ bilietus pirksiantys iki gruodžio 31 d.