Triskart „Jėgos“ laimėtojas: „Žaisiu, kad ir kokia sėkmė aplankytų“

Praėjusią savaitę vienoje seniausių Lietuvos loterijų „Jėga“ klaipėdietis Petras atspėjo penkis pagrindinius bei vieną papildomą skaičių – ir piniginę papildė 6424 eurais. Tai jau ne pirmas toli gražu ne pirmus metus loterijoje dalyvaujančio žaidėjo laimėjimas. Tačiau vyras tikina, kad žaidžia ne dėl prizų – o dėl pramogos.

Triskart laimėtojas

Petras pasakoja, kad taktikų, kaip spėlioja skaičius – ne viena: kartais kiekvieną skaičių pažymi pats, o kartais renkasi kompiuterio jau sudėliotą rinkinį. Tiek vienu, tiek kitu būdu vyrui yra pavykę laimėti stambesnes sumas.

„Du kartus esu atspėjęs penkis pagrindinius skaičius iš šešių. Šįkart – atspėjau ir penkis pagrindinius, ir papildomą. Žodžiu, viskas eina teisinga linkme“, – sako žaidėjas.

Atspėjus visus šešis pagrindinius skaičius – laimimas „Jėgos“ didysis prizas, kuris nebūna mažesnis nei 100 000 eurų.

Paklaustas, kaip mano, kas pasikeistų tiek laimėjus, Petras tikras, kai kas nepasikeistų: „Toliau žaisčiau. Kad ir kokia sėkmė aplankytų. Man malonumo suteikia pati pramoga“.

Kalėdos atėjo anksčiau

Kalbant apie pastarąjį laimėjimą – daugiau nei 6 tūkstančius eurų – Petras sako, kad iš jų jau beveik nieko nelikę.

„Turiu plačią giminę: vaikų, anūkų, ir trys proanūkiai yra. Tai pasidalinau su jais“, – kaip artimiesiems iš anksto surengė šventes, pasakoja laimėtojas.

Jau bene tris dešimtmečius laimėjimais lietuvius džiuginanti loterija „Jėga“ vyksta kasdien. Žaidimo metu išrieda šeši pagrindiniai ir vienas papildomas skaičius – nuo 1 iki 30. Laimima, jei pavyksta atspėti bent tris pagrindinius skaičius. Bilieto kaina – 1 Eur.