Velykinis žaidimas kauniečiui atrideno 5 000 Eur laimėjimą

Kauniečio Rimanto Velykas šiemet puošė net tik margučiai, bet ir laimėjimai. Laisvą minutę leidęs sau papramogauti ir sudalyvauti internetiniame „Blitz loto“ žaidime „Safyrų spindesys“, vyras susižėrė 5 000 Eur.  

Sėkmę neša brangakmeniai

Paprašytas pasidalinti savo sėkmės istorija, Rimantas pasakoja, kad „Blitz loto“ žaidimus įsijungia norėdamas pailsėti.

„Loterijos man yra atsipalaidavimas, pramoga. Tad kai turiu vieną kitą atliekamą eurą, leidžiu sau pasimėgauti. Taip buvo ir šįkart. Įsijungiau „Blitz loto“ žaidimus, sudalyvavau vieną kartą – laimėjau kelis eurus, kitą – dar kelis. Tuomet pasirinkau bilietą už didesnę sumą – 10 eurų. Su juo sužaidęs ekrane pamačiau užrašą, kad laimėjau 5 000 eurų“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi kaunietis.

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent momentinę loteriją „Safyrų spindesys“, Rimantas sako, kad tai vienas mėgstamiausių jo žaidimų.

„Patinka, nes paprastas – ir, aišku, todėl, kad man jame sekasi. Tiesa, kelis kartus stambias sumas esu laimėjęs ir žaidime „Deimantai“, tai gal man tiesiog sėkmę nešą brangakmeniai“, – juokiasi vyras.

Laimėjimas leis pasimėgauti kasdienybe

Konkrečių planų, kaip išleis laimėjimą, Rimantas neturi. Sako, kad jokių būtinų pirkinių šiuo metu nėra, o ir keliauti nesinori, kai namuose, saugu, ramu ir gera.

„Bet laimėjimu labai džiaugiuosi. Juk visada linksmiau gyventi, kai yra atliekamų pinigų ir gali jais bet kada pasinaudoti“, – pokalbį užbaigia laimėtojas.

5 000 Eur Rimantui atnešusi internetinė momentinė loterija „Safyrų spindesys“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.