Velykų siurprizas: šakiškė „Blitz loto“ žaidime laimėjo 6000 Eur

Per pastarąsias Velykas Rasa iš Šakių laimėjo ne tik margučių ridenimo varžybose. Kelioms minutėms atsitraukusi nuo šventinio stalo mergina telefone įsijungė „Blitz loto“ žaidimus. Ir viename jų – pavadinimu „Degantys 7“ – susižėrė 6000 Eur.

Sutikusi pasidalinti savo sėkmės istorija Rasa sako, jog iki šiol pati tokiomis netikėjo.

„Tikrai galvojau, kad jos – tiesiog reklama. Ką gi, sava patirtis įtikina geriausiai“, –  juokiasi šakietė.

Telefone www.loto.lt Rasa suvedė pirmosios Velykų dienos popietę, norėdama atsikvėpti nuo šventinio šurmulio. Tačiau jau vienas pirmųjų įsigytų bilietų sukėlė šoką.

„Ekrane pasirodė užrašas, kad laimėta 6000 Eur. Nepatikėjau nei pati, nei aplink buvę artimieji. Iki šiol šeimoje didžiausias laimėjimas buvo 500 Eur. O man pačiai daugiausiai buvo atitekę gal 50 Eur. Tad sėkmė visus pribloškė“, – dalinasi mergina.

Pasiteiravus, kaip atrado „Blitz loto“ žaidimus, Rasa sako, jog prisidėjo brolis.

„Jis parodė loto.lt svetainę, o aš patyrinėjau. Kadangi mėgstu parduotuvėse parduodamus nutrinamus bilietukus, nusprendžiau išbandžiau ir internetines momentines loterijas“, – apie pažinties su „Blitz loto“ žaidimais pradžią pasakoja šakiškė.

O laimėti pinigai taps merginos investicija į ateitį. Rasa žada juos taupyti ir paversti pradiniu įnašu į nuosavą namą.

6 000 Eur Rasai atnešusi internetinė momentinė loterija „Degantys 7“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 80 000 Eur.