Vestuvių proga įteiktas „Teleloto“ bilietas jaunai šeimai padovanojo automobilį

Praėjusį sekmadienį vykęs pirmasis „Teleloto“ naujo sezono žaidimas buvo ne tik kupinas siurprizų laidos žiūrovams, bet itin dosnus žaidėjams. Viena laimingųjų tapo Monika iš Varėnos, kuri, dalyvaudama naujame studijos žaidime „Sėkmės simbolis“, pasirinko simbolinę reikšmę turinčius skaičius ir susižėrė tiek piniginį laimėjimą, tiek pagrindinį prizą – automobilį „Nissan Juke“.

Bilietas – dovana vestuvių proga

Monikos laimėjimas apipintas simbolinėmis reikšmėmis. Pavyzdžiui, bilietą, kuris tapo kvietimu dalyvauti „Teleloto“ studijos žaidime, Monika gavo dovanų per ką tik įvykusias vestuves.

„Padovanojo vyro tėtis, kuris yra loterijų gerbėjas, – dalinasi moteris. – Kai patikrinome ir sužinojome, kad bilieto savininkas kviečiamas dalyvauti studijos žaidime, vyras pasiūlė, kad mūsų šeimai atstovaučiau aš. Taip ir sutarėme.“

Sėkmę atnešė artimųjų gimimo dienos

„Teleloto“ laidos metu Monika buvo atrinkta dalyvauti naujame studijos žaidime „Sėkmės simbolis“, kuriame žaidėjai renkasi langelius, pažymėtus skaičiais nuo 1 iki 16.

„Iš anksto nesiruošiau, bet kai jau prasidėjo žaidimas – nusprendžiau, kad rinksiuosi skaičius, kurie žymi šeimos narių gimimo dienas. Taip ir padariau – pirmiausia rinkausi 6, tą dieną gimė dukrelė, tada 13 – tądien gimiau aš. Paskutiniu spėjimu rinkausi 3 – vyro gimimo dieną. Šiuo skaičiumi ir buvo pažymėtas langelis, kuriame slėpėsi automobilis“, – pasakoja žaidime iš viso 900 Eur ir naujutėlaitį „Nissan Juke“ susižėrusi varėniškė.

Laimėjimas pakeitė požiūrį į loterijas

Monika prisipažįsta, kad iki šio laimėjimo nelabai tikėjo, jog sėkmė gali aplankyti kiekvieną: „Kartais nusipirkdavau bilietų, esu ir laimėjusi smulkių sumų – daugiausia gal 25 Eur. Bet kad galėčiau laimėti kažką didesnio, pavyzdžiui, automobilį – apskritai netikėjau.“

Tačiau dabar moteris sako galvojanti jau kitaip: „Man tik 25 metai, o jau tokį prizą laimėjau. Tai kas dar laukia ateity?“

 

Monikai atitekęs automobilis – jau 99-as per šiuos metus išriedėjęs „Teleloto“ žaidėjams. Artėjantį savaitgalį visų, įsigijusių bilietų, lauks galimybė laimėti „Peugeot 2008“. O šalia to – vyks Aukso puodo dalybos, kurių metu 500 000 Eur bus įvairiomis sumomis išdalinti daugiau nei 1300 žaidėjų visoje Lietuvoje.