Vienas po kito – net trys 75 000 Eur laimėjimai momentinėse loterijose

Planas užsukus į parduotuvę įsigyti nutrinamą bilietą net trims laimingiesiems virto planais pirkti naujus butus, investuoti, palepinti save ar vaikus. Kelių dienų skirtumu Rokiškyje, Panevėžyje ir Vilniuje įsigyti momentinės loterijos bilietai atnešė laimėjimus po 75 000 Eur.

Sužinojo parduotuvėje, bet neišsidavė

Rokiškėnei Daliai (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) sėkmę atnešė momentinės loterijos „Vegas“ bilietas. Jį vienintelį moteris ir prigriebė eilinio apsipirkimo metu. O kadangi labai skubėjo – nutrynė pačioje parduotuvėje.

„Laikiausi, kad neišsiduočiau aplinkiniam, ką pamačiau. Tik nufotografavau ir dukrai nusiunčiau, kad pažiūrėtų papildomomis akimis“, – juokiasi biliete 75 000 Eur laimėjimą išvydusi rokiškėnė.

Laimingas bilietas – desertui

Kita laimingąja tapo panevėžietė Rasa (vardas pakeistas laimėtojos prašymu), kuri priešingai – penkiaženklę sumą slėpusio bilieto trinti neskubėjo.

„Iš viso parduotuvėje bilietukams išleidau apie 30 Eur. Parsinešiau juos visus namo. O „Valio“ bilietą, kuris ir laimėjo, tryniau patį paskutinį – nes ten daug skaičiukų, reikia gerai įsižiūrėti. Jis buvo kaip vyšnia ant torto“, – sako laimėjusi panevėžietė.

Nuo 50 Eur iki 75 0000 Eur

Trečiam fortūna nusišypsojo vilniečiui Dainiui (vardas pakeistas laimėtojo prašymu). Jis dalyvauti loterijose pradėjo tik nuo šių metų – įkvėptas aplinkinių sėkmės.

„Mano draugo sūnus laimėjo 1000 Eur, tad ir pats nusprendžiau išbandyti. Tąkart pirkau du „Sėkmės 7“ bilietus, paprašiau iškart patikrinti. Pirmas buvo tuščias, o patikrinusi antrą pardavėja liepė eiti namo ir susisiekti su loterijos atstovybe. Iki šiol daugiausia buvau laimėjęs 50 Eur. Apie tokią didelę sumą net nesusimąsčiau“, – sako 75 0000 Eur laimėtojas.

Gerins savo ir artimųjų gyvenimo kokybę

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėtais pinigais, Dalia ir Dainius kalba apie planuojamus įsigyti butus. Dalia jo norėtų sau, kadangi šiuo metu gyvena vienkiemyje, Rokiškio pakraštyje. O Dainius – sūnui.

Prie savo sūnaus gerovės laimėjimu prisidėti planuoja ir panevėžietė Rasa. Taip pat ji svajoja pasigerinti pačios buitį. O likusius pinigus investuos.

Rokiškietei, panevėžietei ir vilniečiui po 75 000 Eur atnešusių momentinių loterijų „Vegas“, „Valio“ ir „Sėkmės 7“ bilietai kainuoja 5 eurus.