Vietoje ištrintos paskyros – 8000 Eur laimėjimas

Kelias pastarąsias savaites šiaulietis Tomas lyg nesavas, o iš vėžių jį išmušė sėkmė. Internetiniame „Blitz loto“ žaidime „Safyrų spindesys“ bilietą už 50 centų vyras iškeitė į 8000 eurų laimėjimą. O dar visai neseniai jis svarstė apskritai išsitrinti savo loto.lt žaidėjo paskyrą.

Tarptautinė darbo diena – pramogoms

Tomas pasakoja, kad internetines momentines loterijas „Blitz loto“ atrado prieš maždaug metus, susidomėjęs pamatyta reklama. Nuo tada – žaidimams kartais skirdavo kelias laisvas minutes. Ir kaip tik jų turėjo gegužės 1-ąją.

„Kadangi buvo išeiginė, poilsiavau, nusprendžiau sužaisti. Bežaidžiant ekrane pasirodė užrašas, kad laimėjau ir kad kreipčiausi į loterijos atstovybę. Pasimečiau, puoliau skambinti. Ten moteriškė patvirtino –  tikrai laimėjau 8000 eurų. Dar ir elektroninį laišką gavau, bet išmuštas iš vėžių buvau, tad ką skaičiau – nelabai nesupratau“, – juokiasi šiaulietis.

Netikėjo nei žmona, nei bendradarbiai

Pirmiausia džiugia žinia Tomas pasidalino su žmona. Pastaroji loterijas vertino skeptiškai – tad iš pradžių naujieną palaikė juokeliu. Ir patikėjo tik keliskart pakartojus.

Vėliau džiaugsmo laimėtojas nenuslėpė ir nuo bendradarbių. Šiems irgi prireikė laiko susivokti, tačiau galiausia jie sveikino kolegą.

„Dabar kaip tik statausi namą, tad kiekvienas centas svarbus ir bus panaudotas naudingai“, – sako 8000 eurų laimėtojas.

Tiki, kad pinigai traukia pinigus

Paklaustas, ar planuoja toliau dalyvauti loterijose, Tomas pasakoja, kad prieš laimėjimą planavo išsitrinti loto.lt žaidėjo paskyrą. Bet, kaip tyčia, jam nepavyko.

„O dabar tikrai žaisiu toliau – gal dar ir naujų loterijų išmėginsiu. Matot, tikiu, kad pinigai traukia pinigus. Tikiu, kad man pasiseks laimėti ir dar kartą“, – optimistiškai pokalbį užbaigia šiaulietis.

8000 eurų Tomui atnešusi internetinė momentinė loterija „Safyrų spindesys“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.