Vilnietė 6000 Eur laimėjo įkvėpta Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės

Rugsėjo 3-ioji vilnietei Jolantai (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) pažymėta dviem svarbiais laimėjimais. Tądien Pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų komandą. O per ilgąją rungtynių pertrauką Jolanta „Blitz loto“ žaidime susižėrė 6000 Eur.

Emocijų ir spalvų sumaištis

Jolanta sekmadienio popietę namuose leido viena ir neturėjo su kuo pasidalinti varžybų keliamu jauduliu. Tad praėjus dviem kėliniams moteris griebėsi telefono.

„Blitz loto“ žaidimus įsijungiau dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, galvojau, kad jie padės nukreipti mintis ir kiek nuims įtampą. O antra – rinktinės sėkmė paskatino išbandyti ir savąją“, – prisimena vilnietė.

Iš įvairių momentinių internetinių loterijų moteris pasirinko labiausiai atitikusią tuometinę būseną – spalvų, garsų ir veiksmo kupiną žaidimą „Džiunglių lobiai“.

„Pirmiausia įsigijau bilietą už 2 Eur – ir laimėjau 20 Eur. Tada nusprendžiau dvigubinti – nupirkau bilietą už 4 Eur. Bet laimėjimas ne padvigubėjo, o padidėjo keliais šimtais kartų. Ekrane pamačiau 6000 Eur“, – vis dar su nuostaba pasakoja Jolanta.

Pinigai – mokslams

Kiek atsitokėjusi Jolanta puolė skambinti mamai, seserims. Taip pat žinia apie laimėjimą pasidalino su namo grįžusiu vyru.

„Visi labai už mane džiaugėsi, nes žinojo, kad kaip tik svajoju kelti kompetenciją, toliau mokytis, lankyti įvairius kursus. Visa tai nepigus malonumas, bet dabar galėsiu sau leisti“, – atsikvepia laimėtoja.

6000 eurų Jolantai atnešusi internetinė momentinė loterija „Džiunglių lobiai“ yra vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.