Vilnietis įsirašė į „Teleloto“ istoriją

Ne veltui sakoma: svajok atsakingai, nes svajonės pildosi. Prieš kelis mėnesius vilnietis Vytas susižavėjo „Lexus UX 250h Hybrid“ automobiliu. O prieš kelias savaites būtent tokį modelį ir laimėjo loterijoje „Teleloto“.

Pirmas „Lexus“ per visą žaidimo istoriją

Per 27 „Teleloto“ gyvavimo metus žaidėjams atiteko daugiau nei 5000 įvairių markių automobilių, tačiau „Lexus“ tarp jų iki šiol nebuvo.

Prabangaus prekės ženklo hibridiniai miesto visureigiai žaidėjams buvo pasiūlyti loterijos atsinaujinimo proga. Ir Vytas tapo pirmuoju laimėtoju.

„Esu greitosios pagalbos darbuotojas. Prieš savo pamainą užsukau į parduotuvę nusipirkti kažko užkąsti. Ir žvilgsnis užkliuvo už „Teleloto“ bilieto. Paėmiau tik vieną, bet, kaip matote, užteko“, – juokiasi vyras, savo vardą įrašęs į žaidimo istoriją.

Bilietas pasiprašė būti patikrintas

Kadangi Vytas dirba daug – sekmadienį laidos nežiūrėjo. Apie praėjusį žaidimą vyras negalvojo ir pirmadienį. Tad galiausia pats bilietas priminė apie save.

„Parduotuvėje iškrito iš kišenės, o pamačiusi kasininkė sako: duok, patikrinsiu. Terminalas parodė, kad dėl prizo reikia kreiptis į loterijos atstovybę. Tada supratau, kad laimėjau kažką rimčiau“, – pasakoja vilnietis.

Kaip tik reikėjo naujo automobilio

Laimėjimas Vytą aplankė pačiu metu ir būtent toks, apie kokį jis svajojo. Vyras prisipažįsta, kad jau kelis mėnesius ieškojo naujo automobilio.

„Ir buvau susižavėjęs būtent tokiu „Lexus“. Tik pataupiau. Gal ir gerai – nes galiausia išėjo už 2 eurus įsigyti“, – džiaugiasi laimėtojas.

2023-aisiais „Teleloto“ žaidėjams į įvairius Lietuvos miestus išriedėjo jau 80 naujų automobilių.