Žaidimas dėl „Teleloto“ buto Ispanijoje artėja prie finišo tiesiosios: paaiškėjo ketvirtoji finalistė

Pirmą 2023-iųjų dieną paaiškėjo ketvirtoji finalistė, besivaržysianti dėl pagrindinio „Teleloto“ šventinio prizo – buto Ispanijoje. Priešpaskutinė vieta jau šį sekmadienį vyksiančiame lemiamame žaidime atiteko vilnietei Jurgitai. Tiesa, loterijos bilietą, atvedusį į studiją, moteris pirko ne pati – jis atkeliavo net iš Telšių.

Atstovauja mamai

Jurgita pasakoja, kad jų šeimoje prie dovanų neretai pridedama ir „Teleloto“ bilietų. Taip buvo ir šį sykį – per Kalėdas Jurgitos tėtis bilietais apdalino namiškius.

„Du padovanojo mano sesei, du mano mamai ir du sau. Kadangi aš tuo metu sirgau, pas juos į Telšius nenuvykau – tai pati dovanų ir negavau. Bet kai paaiškėjo, kad vienas iš mamai įteiktų bilietų tapo kandidatu laimėti butą, gavau kvietimą atstovauti jai „Teleloto“ studijoje“, – priešistore dalinasi vilnietė.

Iki šiol Jurgitos šeima laimėjimais loterijose pasigirti negalėjo, tad aplankiusi sėkmė sukėlė nuoširdžią nuostabą.

„O mane dar ir išgąsdino. Kai pamačiau, kad jau tikrai vėlų vakarą skambina mama, vos širdis nesustojo. Pirma mintis – kad kažkas blogo nutiko. O pasirodo, ji kaip tik bilietą buvo pasitikrinusi ir norėjo su manimi pasidalinti džiugia žinia“, – pirmuosius įspūdžius prisimena Jurgita.

Žavisi Ispanija

Sutikusi atstovauti mamai Jurgita pirmąją 2023-iųjų dieną lankėsi „Teleloto“ studijoje ir rinkosi tarp dovanų, kuriose slėpėsi įvairūs piniginiai prizai bei kelialapis į finalinį žaidimą dėl buto.

„Kai sužinojau, kad pavyko patekti į finalą – pranešiau mamai, o ji sakė, kad nesvarbu, ką laimėsiu – tai bus man. O aš sakiau priešingai – kad bus jai. Tai taip ir mėtomės“, – paklausta, kaip dalinsis prizą, juokiasi Jurgita.

Pasiteiravus, ar pačiai yra tekę lankytis Ispanijoje, moteris sako, kad net ne kartą.

„Ir mano povestuvinė kelionė buvo į Ispaniją. Tikrai žavinti šalis – tik mane labiau traukia ne iš poilsinės, o iš pažintinės pusės. Labai graži architektūra, įspūdinga kultūra“, – simpatijų neslepia moteris.

Ar kitą sykį apsilankiusi Ispanijoje Jurgita galės apsistoti nuosavame būste, paaiškės jau šį sekmadienį, 17.20 val. per LNK. Penki finalininkai susitiks šventinį periodą vainikuosiančiame „Teleloto“ žaidime ir vienam iš jų atiteks butas prie Viduržemio jūros, kerinčiame Kosta Blanka regione. O likusieji bus apdovanoti „Volkswagen“ automobiliais bei piniginiais prizais.