Žaidime „Drakono turtai“ kaunietis 2 Eur pavertė į 20000 Eur

Laisvos minutėlės ir kelių eurų – tiek teprireikė kauniečiui Evaldui, kad pasikeltų nuotaiką visai vasarai. Leidęs sau papramogauti internetiniame momentiniame „Blitz loto“ žaidime „Drakono turtai“ vyras susižėrė net 20000 eurų.

Netiki iki šiol

Eilinę vasaros dieną išskirtine Evaldas pavertė tada, kai paėmė į rankas telefoną ir prisijungė prie savo paskyros svetainėje loto.lt.

„Kai yra laiko, mėgstu šiek tiek pasivaikyti sėkmę. Tąkart įsijungiau loteriją „Drakono turtai“ – tiesiog šiaip, atsitiktinai ją pasirinkau. Kelis kartus sužaidžiau, bet nelabai kaip sekėsi, tai pasakiau sau – dar vienas bilietas ir gana. Tada ir prasidėjo“, – prisimena vyras.

Sužaidus paskutiniuoju, už 2 eurus įsigytu bilietu, Evaldo telefono ekrane pasirodė užrašas, kad jis laimėjo penkiaženklę sumą – 20 000 eurų. Vyras sako, kad pirmoji reakcija buvo abejonė. Ir kad ji lydi net iki šiol.

„Nors ir patvirtinimą gavau, ir vėliau buvau užsukęs į loterijos atstovybę visus formalumus susitvarkyti – kažkaip iki galo dar nepavyksta patikėti. Žmonai pasipasakojau – tai ji pirmiausia irgi klausė, ar tikrai teisingai viską supratau. Kol kas net į svajones, kaip tuos pinigus panaudosiu, dar nesileidžiu. Bet jau aišku, kad vasara bus geresnė nei tikėjausi“, – juokiasi kaunietis.

Džiaugiasi atradęs internetines loterijas

Evaldas pasakoja, kad nors loterijose dalyvauja ne itin dažnai, bet mėgsta įvairovę – tad yra išbandęs tiek trinamus momentinius bilietus, tiek tiražines loterijas – tokias kaip „Teleloto“ ar „Vikinglotto“, tiek internetinius žaidimus. Būtent pastariesiems jis ir teikia pirmenybę.

„Internetu žaisti patogiau – kada nori, iš kur nori – imi ir prisijungi. Jei laimi, irgi viskas paprasčiau. Tave informuoja laišku, todėl nepražiopsosi. Ir jei suma nedidelė, ją gauni į žaidėjo piniginę. Nereikia kažkur važiuoti, rūpintis, gaišti“, – internetinių loterijų privalumus vardina vyras.

20 000 Eur Evaldui atnešusi internetinė momentinė loterija „Drakono turtai“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.