Žinią apie laimėjimą palaikė mamos pokštu

„Tiek dukra, tiek sūnus galvojo, kad kažkur internete susiradau kažkokio laimingo bilieto nuotrauką ir atsiunčiau norėdama juos apgauti. Tik paskui susivokė, kad taip padaryti aš net nemokėčiau“, – juokdamasi pasakoja kaunietė Valda, prisiminusi vaikų reakciją į netikėtą žinią. Moteris savo atžaloms pranešė, kad momentinėje loterijoje „Lobių sala“ laimėjo net 20 000 Eur.

Lobį apžiūrėjo dar parduotuvėje

Penkiaženklę sumą atnešęs bilietas Valdos rankose atsidūrė eilinio apsipirkimo metu. Moteris iš stovelio paėmė jį vienintelį – ir nutrynė net neišėjusi iš parduotuvės.

„Nežinau, kodėl, bet nekantravau. Taip ir likau sustingusi. Aplinkui gyvenimas virė toliau – o aš sėdėjau priblokšta, netikėjau suma, kurią matau“, – akimirką, kai sužinojo tapusi 20 000 Eur laimėtoja, prisimena kaunietė.

Galiausia privertusi kojas judėti, Valda grįžo namo. Tada nufotografavo bilietą ir išsiuntė vaikams.

„Pirmas klausimas buvo – tai iš kur gavai? Netikėjo. Juk iki šiol gal tik kokį 100 Eur daugiausiai buvau laimėjusi. Bet galiausia įtikinau. Tada prasidėjo sveikinimai“, – dalinasi laimėtoja.

Įsives dujas

Staiga sąskaitą papildę 20 000 Eur Valdai – tikrų tikriausias lobis. Moteris gyvena gyvenimo jau mačiusiame name, kuriame netrūksta, ką tobulinti.

„Įgriso šildytis malkomis, o dabar pagaliau galėsiu įsivesti dujas. Taip pat reikia palopyti stogą. O jei kas liks – ir savo šypseną“, – juokaudama planais dalinasi moteris.

Valdai įspūdingą sumą atnešė momentinės loterijos „Lobių sala“ bilietas už 2 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.

Taip pat kviečiame išbandyti internetinę šio žaidimo versiją