Kaip bus nustatoma mano tapatybė?

Pagal LR pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo reikalavimus, nurodomi trys tapatybės nustatymo lygiai: supaprastintas, įprastinis bei sustiprintas.

Nustatant tapatybę supaprastintu būdu, Jūsų bus prašoma www.loto.lt vartotojo paskyroje nurodyti savo vardą, pavardę ir asmens kodą. Po šių duomenų pateikimo prašysime atlikti mokėjimą iš ES valstybėje registruotos kredito įstaigoje (t.y. banke) turimos asmeninės banko sąskaitos.

Jei savo vardą ir pavardę jau esate pateikę registracijos metu, būsite paprašyti atlikti mokėjimą iš Jūsų vardu atidarytos asmeninės banko sąskaitos. Suformuotame mokėjime už loterijos bilietus ar žaidėjo piniginės papildymą pažymėkite, kad sutinkate, jog finansų įstaiga pateiktų Jūsų asmens kodą lėšų gavėjui. Kaip tai atlikti teisingai, žiūrėkite čia >

Jei Jūsų paskyroje nurodyti asmens duomenys sutaps su banko perduotais duomenimis, Jūsų tapatybė bus patvirtinta.

Įprastinis tapatybės nustatymas taikomas, kai vartotojas neturi sąskaitos kredito įstaigoje, taip pat nepavykus nustatyti Vartotojo tapatybės supaprastinta tvarka, arba, jeigu vartotojo žaidėjo piniginėje yra viršijamas 1000 eurų sumos limitas (skaičiuojant visas to paties vartotojo skirtingų paskyrų žaidėjo piniginėse esančias sumas). Įprastine tvarka tapatybė gali būti nustatoma:

  • nuotoliniu būdu – naudojantis www.loto.lt nuotolinio identifikavimo funkcija, vartotojas turi padaryti savo ir savo asmens dokumento nuotraukas. Loterijos atstovui gavus nuotoliniu būdu perduotas nuotraukas ir įsitikinus, kad nėra teisės aktuose nustatytų kliūčių vartotojo tapatybei nustatyti bei patvirtinti, asmens tapatybė, o kartu ir žaidėjo paskyra, patvirtinama per 2 darbo dienas;
  • atvykus į loterijos atstovybę ir pateikus loterijos atstovui galiojantį asmens tapatybės dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje).

Sustiprintas tapatybės nustatymas bus atliekamas jei esate politikoje dalyvaujantis asmuo. Šią aplinkybę privalote pranešti atsiunčiant el. laišką adresu verification@loto.lt. Daugiau informacijos rasite čia.