Kaip pirkti EUROJACKPOT?

EUROJACKPOT bilietą sudaro 1 EUROJACKPOT skaičių derinys, kuriame yra 5 pagrindiniai (nuo 1 iki 50) ir 2 papildomi (nuo 1 iki 12) skaičiai, bei DŽOKERIO derinys, sudarytas iš 5 skaičių nuo 0 iki 9. Tiraže abu deriniai dalyvauja nepriklausomai.

EUROJACKPOT turi 2 žaidimo būdus: paprastus bilietus ir SINDIKATO bilietus.

 

Pirkdami EUROJACKPOT bilietus galite žaisti ir su asmeniniais skaičiais, ir su kompiuterio parinktais skaičiais – BIM-BAM. Žaidžiant su SINDIKATU galimas tik žaidimas su BIM-BAM deriniais.

Norėdami įsigyti EUROJACKPOT bilietų internetu:

  1. Pasirinkite norimą žaidimo būdą.
  2. Pasirinkite patinkančius skaičių derinius – asmeninus ar parinktus kompiuterio – BIM-BAM. Asmeninių derinių negalima pasirinkti perkant SINDIKATO bilietus.
  3. Pasirinkite norimą bilietų ir tiražų, kuriuose dalyvausite, kiekį.
  4. Įsidėkite EUROJACKPOT bilietus į krepšelį ir apmokėkite.

Detali informacija apie kiekvieną žaidimo būdą ir bilietų įsigijimą:

  1. Įprastas EUROJACKPOT bilietas. Spauskite čia >.
  2. SINDIKATO bilietai. Spauskite čia >.
  3. Daugiau apie DŽOKERĮ. Spauskite čia >.

EUROJACKPOT bilietų galite įsigyti internetu loto.lt bei fizinėse prekybos vietose. Parduotuvėse taip pat turite galimybę bilietus pirkti su žaidimo kortelėmis. Informacija apie žaidimo korteles pateikta prie kiekvieno žaidimo būdo atskirai.

Jei bilietus pirksite internetu, po tiražo informaciją apie tai, ar jūsų bilietas laimingas, kiek skaičių atspėjote ir pan., matysite skiltyje „Mano bilietai“. Informacija apie laimėjimus jus pasieks ir el. paštu. 

Daugiau apie EUROJACKPOT žaidimą skaitykite čia >.