Eurojackpot

Iki tiražo: 1 d. 6 val. 30 min.
Parduodama dar 8 val. 29 min.

Žaidimo taisyklės

„EUROJACKPOT“ LOTERIJOS TAISYKLĖS

„Eurojackpot“ – tai tarptautinė loterija, kurioje 19-os šalių žaidėjai varžosi dėl pagrindinio prizo – „Jackpoto“. Jis niekada nebūna mažesnis nei 10 milijonų eurų. O maksimaliai gali išaugti net iki 120 milijonų eurų.

Šis prizas – didžiausias, kokį galima laimėti loterijose tiek Lietuvoje, tiek daugelyje kitų Europos bei pasaulio šalių.

Nuo 2012-ųjų loterijoje dalyvauja Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Olandijos, Danijos, Suomijos, Estijos ir Slovėnijos žaidėjai. 2013 m. prisijungėme ir mes, lietuviai, bei norvegai, švedai, islandai, kroatai, latviai. 2014-aisiais šalių dalyvių sąrašą papildė Vengrija ir Čekija, 2015 metais prisijungė Slovakija, 2017-aisiais – Lenkija, o 2024-aisiais – Graikija.

 

KAIP ŽAISTI?

Lietuvoje „Eurojackpot“ bilietą sudaro du skaičių deriniai.

Pagrindinį derinį, su kuriuo žaidžiama dėl „Jackpoto“, sudaro 7 skaičiai: 5 pagrindiniai iš 50 ir 2 papildomi iš 12. Žaisti galima tiek su savo pasirinktais skaičiais, tiek su centrinė loterijų sistemos automatiškai parinktais skaičiais (BIM-BAM).

Nuo 2021 metų lapkričio bilietus papildė ir žaidimo „Džokerio“ derinys. Jis sudarytas iš 5 skaitmenų – nuo 0 iki 9 – ir leidžia varžytis tik Lietuvos žaidėjams tarpusavyje bei laimėti penkių skirtingų dydžių prizus, siekiančius dešimtis tūkstančių eurų. „Džokerio“ derinį patys pasirinkti gali tik tie žaidėjai, kurie bilietus perka internetu. 

 

KIEK GALIMA LAIMĖTI?

Didžiausią prizą – „Jackpotą“ – laimi tas, kuris atspėja visus 7 pagrindinio derinio skaičius. Jei šio prizo niekas nelaimi, jis lieka augti toliau (maksimaliai iki 120 mln. Eur). Jei „Jackpotą“ laimi du ar daugiau žaidėjų, jie pasidalina laimėjimo sumą po lygiai.
Iš viso žaidime yra 12 prizų kategorijų. Laimėjimų sumos kinta priklausomai nuo parduotų bilietų kiekio ir laimėtojų skaičiaus.

Loterijos prizų fondą sudaro 50 % nominalios bilietų vertės.

Papildomo, tik Lietuvai skirto žaidimo „Džokeris“ pagrindinį prizą laimi tas, kas atspėja 5 skaičių kombinaciją eilės tvarka. Jei laimėtojai keli, jie laimėjimo sumą dalinasi po lygiai.

„Džokeris“ turi 5 skirtingas laimėjimų kategorijas, priklausančias nuo atspėtų skaičių ir jų eilės tvarkos.

Su vienu Džokerio deriniu viename tiraže galimas tik vienas laimėjimas, t.y. prizai už atspėtus skaičius skirtingose laimėjimų kategorijose nesumuojami. Jei atspėti skaičiai sutampa keliose Laimėjimų kategorijose, prizas išmokamas tik vienas – didžiausis laimėjimas. 

Kiekvieną savaitę, kai nėra laimimas, pagrindinis prizas auga. Kitų kategorijų prizų sumos yra fiksuotos.

12345 – pavyzdinis laimingų skaičių derinys. 

Laimėjimų kategorijos

Prognozuojama laimėjimų suma

12345 (visi penki skaičiai ir jų eiliškumas)

Kintančio dydžio pagrindinis prizas

*2345 (keturi paskutiniai skaičiai ir jų eiliškumas)

1000 € (fiksuoto dydžio laimėjimas) 

**345 (trys paskutiniai skaičiai ir jų eiliškumas)

100 € (fiksuoto dydžio laimėjimas)

***45 (du paskutiniai skaičiai ir jų eiliškumas)

15 € (fiksuoto dydžio laimėjimas)

12*** (pirmi du skaičiai ir jų eiliškumas)

6 € (fiksuoto dydžio laimėjimas)

 

KIEK KAINUOJA BILIETAS?

„Eurojackpot“ bilietas su dviem skaičių deriniais („Jackpoto“ ir „Džokerio“) vienam tiražui kainuoja 3 Eur.

Įsigyti „Eurojackpot“ bilietą be „Džokerio“ derinio galimybės nėra.

Bilietą įsigyti galima ir iškart keliems tiražams (iki 8-ių) į priekį. Bilieto kaina didėja priklausomai nuo tiražų skaičiaus. Pavyzdžiui, jei su pasirinktu bilietu norima žaisti dviejuose tiražuose, bilietas kainuos 6 Eur, jei trijuose – 9 ir t.t.

 

KAIP ĮSIGYTI BILIETĄ?

„Eurojackpot“ bilietus galite pirkti parduotuvių kasose, per loterijos „Perlas“ terminalus ir internetuInternetu bilietus įsigyti galite bet kuriuo paros metu, išskyrus dvi valandas po vidurnakčio, kai sistema tikrina bilietus.
 

KUR PASITIKRINTI BILIETĄ?

  • Skiltyse Bilietų tikrinimas arba Laimingi skaičiai;
  • Artimiausiame „Perlo“ terminale;
  • Laimingi skaičiai skelbiami Lietuvos spaudoje;
  • Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai informuojami el. paštu.


KAIP ATSIIMTI LAIMĖJIMĄ?

Sumos iki 150 Eur išmokamos visose bilietų pardavimo vietose ir į loto.lt registruoto žaidėjo piniginę.

Didesnių laimėjimų išmokėjimas priklauso nuo to, kur pirktas loterijos bilietas – parduotuvės kasose, „Perlo“ terminale ar internetu. Detalią informaciją apie laimėjimų išmokėjimą galite rasti čia >.
Bilietas galioja ir laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo žaidimo datos. Laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite.

Jei bilietą pirkote internetu, atsiimant laimėjimą jo pateikti nereikia.

Niekada nelyginkite bilieto lygintuvu – jį nepataisomai sugadinsite.
 

ŽAIDIMAS SINDIKATO BŪDU

Sindikatas – tai loterijos žaidimo būdas, leidžiantis įsigyti daugiau bilietų už net kelis kartus mažesnę kainą nei žaidžiant įprastai.

Dalyvaujant EUROJACKPOT loterijoje sindikatu, 10 žaidėjų sujungiami į vieną grupę ir žaidžia viename tiraže su tokiais pačiais skaičių deriniais.

Grupės nariai lygiomis dalimis dalinasi bilieto kainą, o laimėjimo atveju – ir prizą.

Nusprendęs žaisti sindikato būdu žaidėjas gali pirkti 20, 50 arba 70 vienetų EUROJACKPOT bilietų, skirtų vienam tiražui. Vieno bilieto vertė tokiu atveju – 0,3 Eur (jokiais kitais būdais įsigyti EUROJACKPOT 0,3 Eur vertės bilieto negalima).

Bilietų skaičius Kaina
30 bilietų 9  Eur
50 bilietų 15 Eur
70 bilietų 21 Eur


Sindikato skaičių derinius atsitiktine tvarka sugeneruoja kompiuteris.

Sindikato žaidimo būdu pasinaudoti gali tik bilietus perkantys internetu.

 

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas – tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas UAB „Olifėja“ būstinėje.