Kaip pirkti KENOLOTO?

  1. Pasirinkite bilieto kainą (nuo 0,25 € iki 10 €). 
  2. Pasirinkite, kiek skaičių spėjate. Žaidimo metu iškrenta 20 laimingų skaičių iš 60. Jums reikia atspėti nuo 2 iki 10 skaičių. 
  3. Pasirinkus bilieto kainą ir spėjamų skaičių kiekį – matysite, kokią maksimalią sumą galite laimėti.
  4. Dešinėje pusėje spauskite ant bilieto, kurį formuojate, ir sužymėkite jo skaičius kairėje pusėje esančioje lentelėje. Arba spauskite BIM BAM ir skaičius jums parinks kompiuteris.
  5. Norėdami pirkti daugiau nei vieną bilietą spauskite „Pridėti bilietą“. Kiekvienam bilietui galite rinktis skirtingą kainą ir skirtingą spėjamų skaičių kiekį. 

Pasirinkę pageidaujamus skaičių derinius, spauskite „Dėti į krepšelį“ ir apmokėkite bilietus. Įsigytus bilietus matysite skyrelyje „Mano bilietai“. Po tiražo čia matysite informaciją apie tai, ar Jūsų bilietas laimingas, kiek skaičių atspėjote ir pan. Informacija apie laimėjimus Jus pasieks ir el. paštu.

ĮSIMINTI DERINĮ

Savo mėgstamus skaičių derinius galite išsisaugoti ir žaisti su jais kitą kartą. Paspauskite „Įsiminti skaičius“ virš derinio, kurį norite įsiminti.
 
Kitą kartą pirkdami bilietus ir norėdami panaudoti mėgiamus skaičius, spauskite mygtuką „Mano skaičiai“. Jums išsiskleis lentelė su šiai loterijai išsaugotais skaičių deriniais. Visus skaičių derinius, kuriuos esate išsaugoję skirtingoms loterijoms rasite skyrelyje „Mano skaičiai“.
 
Daugiau apie „Kenoloto“ žaidimą skaitykite čia >