Kenoloto

Iki tiražo: 2 val. 5 min.
Parduodama dar 10 val. 3 min.

Žaidimo taisyklės

Keno laimingų skaičių archyvą rasite čia

Keno laimingų skaičių statistiką rasite čia

APIE ŽAIDIMĄ KENOLOTO

Keno - vienas seniausių žaidimų pasaulyje. Manoma, kad Kinijoje jį žaidė jau prieš tris tūkstančius metų. Dalis pinigų Didžiajai kinų sienai statyti buvo surinkta iš šio žaidimo. XX amžiaus pradžioje supaprastintą šio žaidimo versiją kinų imigrantai išplatino JAV. O per porą paskutiniųjų dešimtmečių šis žaidimas išpopuliarėjo visame pasaulyje.

KAIP ŽAISTI?

Tiražo metu iškrenta 20 laimingų skaičių iš sekos nuo 1 iki 60. Jūs galite rinktis, kiek  skaičių (nuo 2 iki 10) spėsite. Laimėjimo suma priklauso nuo pasirinktos bilieto kainos bei pasirinktų ir atspėtų skaičių kiekio. Nuo 2020 m. spalio 7 d. jūsų laukia net trys tiražai per dieną.

KAIP UŽPILDYTI ŽAIDIMO KORTELĘ?

 1. Pasirinkite, kiek skaičių norite atspėti, ir vertikaliu brūkšniu (I) užbraukite atitinkamą langelį.
 2. Braukite tik juodu arba mėlynu rašikliu.
 3. Užbraukite tiek skaičių, kiek pažymėjote lentelės viršuje.
 4. Vieno bilieto (vieno derinio) kaina: 0,25 €; 0,5 €; 1 €; 2 €; 3 €; 5 €; 10 €.
 5. Jei norite, kad skaičius parinktų kompiuteris, lentelėje pažymėkite BIM-BAM.
 6. Kortelės apačioje pažymėkite bilieto kainą.
 7. Užpildytą žaidimo kortelę paduokite pardavėjai, ir terminalas išspausdins loterijos bilietą. Tai yra vienintelis dokumentas, įrodantis, kad esate žaidimo dalyvis.

BILIETAI INTERNETU

Kaip įsigyti „Kenoloto“ bilietą internetu rasite čia.

BILIETAS KELIEMS TIRAŽAMS

Jei norite dalyvauti daugiau nei viename tiraže, langelyje TIRAŽAI pažymėkite, kelis kartus žaisite. KENOLOTO bilietą galite pirkti 3-180 tiražų į priekį.

KAIP APSKAIČIUOTI, KIEK LAIMĖJOTE? 

* Kiekvienai žvaigždute pažymėtai pozicijai viename tiraže skiriama iki 200 000 €. Jei laimi du ar daugiau žaidėjų, o jų laimėjimų suma viršija 200 000 €, jie dalinasi šią sumą proporcingai pagal bilieto kainą.


KAIP NAUDOTIS LAIMĖJIMŲ LENTELE

 1. Kairiajame stulpelyje susiraskite, kiek skaičių atspėjote, viršutinėje eilutėje – kiek skaičių rinkotės. Suraskite jų susikirtimo vietą.
 2. Susikirtimo langelyje esantį skaičių padauginkite iš bilieto kainos ir gausite pinigų sumą, kurią laimėjote, išskyrus atvejus, pažymėtus žvaigždute (*).
 3. Jei neatspėjote nė vieno skaičiaus, žiūrėkite nuliu pažymėtą eilutę.
 
TIKIMYBĖ LAIMĖTI

Tikimybė laimėti loterijoje yra atsitiktinė. Pateikiame paskaičiuotos matematinės tikimybės pavyzdžius, parodančius galimybę laimėti didįjį „Kenoloto“ prizą (pateikiama per santykį „vienas atvejis iš“).
 
Didžiojo „Kenoloto“ prizo laimėjimas: 1 / 408 030.
 

BILIETAI PARDUODAMI

TERMINALUOSE bilietai į rytinį tiražą parduodami kasdien iki 11 val., į dieninį tiražą iki 16 val., o į vakarinį tiražą iki 20:45 val. Nuo 21 val. galima bilietus pirkti kitos dienos rytiniam tiražui.

INTERNETU bilietus galite įsigyti čia. Internetu bilietus galite įsigyti tokiu pat metu, kaip ir terminaluose. Bilietus galite ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno lošimo, o bilietus su jūsų pasirinktais arba kompiuterio parinktais skaičiais gausite jūsų nurodytu laiku visą prenumeratos laikotarpį.

 

TRANSLIACIJŲ LAIKAS 

Nuo 2022 m. kovo 28 d. „Kenoloto“ tiražai transliuojami per „Delfi TV“ ir naujienų portale „Delfi“:

Diena

Rytinių, dieninių, vakarinių tiražų transliacijos laikai

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis,
penktadienis, šeštadienis, sekmadienis

11:55 val., 17:55 val. ir 22:30 val.

 

Laidų įrašus galima rasti ir Loto.lt skiltyje „Laidų įrašai“.


KUR PASITIKRINTI BILIETĄ?

 • Skiltyje LAIMINGI SKAIČIAI;
 • Artimiausiame „Perlo“ terminale;
 • Laimingus skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai;
 • Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai informuojami el. paštu.

KAIP ATSIIMTI LAIMĖJIMĄ?

Laimėjimai iki 150 € išmokami visose bilietų pardavimo vietose arba per mobiliąją „Perlo“ programėlę į registruoto žaidėjo piniginę.

Didesnių laimėjimų išmokėjimas priklauso nuo to, kur pirktas loterijos bilietas –  parduotuvių kasose, „Perlo“ terminaluose ar internetu. Detalią informaciją apie laimėjimų išmokėjimą galite rasti čia >.
 
Prieš atvykdami į atstovybes arba centrinę loterijos būstinę, paskambinkite telefonu (8-5) 2 751 751 ir susitarkite dėl atvykimo laiko.

Bilietas galioja ir laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo lošimo datos. Laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite. Jei bilietą pirkote internetu, atsiimant laimėjimą jo pateikti nereikia.

Niekada nelyginkite bilieto lygintuvu – jį nepataisomai sugadinsite.


LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas – tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas „Olifėjos“ būstinėje.