Paaiškėjo „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojų trijulė: pirks naujus namus, keliaus ir padės artimiesiems

Praėjusią savaitę Lietuvą apskriejo žinia, jog populiariausioje šalies loterijoje ir vėl laimėtas Aukso puodas. Šįkart daugiau nei 810 000 eurų sumą pasidalino trys damos – žaidėjos iš Kaišiadorių, Alytaus ir Vilniaus. O laimėtojoms prisistačius į loterijos atstovybę, paaiškėjo ir ką kiekviena iš jų planuoja veikti su savąja Aukso puodo dalimi.

Kaišiadoriškei laimėjimas leis pakeisti namus

Pirmoji į loterijos atstovybę pristatyti laimingo bilieto atvyko kaišiadoriškė Renata (vardas pakeistas laimėtojos prašymu). Moteris neslėpė, jog yra ištikima „Teleloto“ gerbėja, žaidžianti nuo pat loterijos pradžios, jau 26 metus, ir bene kiekvieną sekmadienį turinti ne po vieną bilietą.

„Ir tąkart kartu su vyru turėjom penkis bilietus. Žiūrėjom laidą, braukėm skaičius – tik staiga matau, kad vienas bilietas jau viskas – pilnai užbraukytas. Per televizorių šaukia, kad laimėtas Aukso puodas. Mane nerimas apėmė, ar čia viskas iš tiesų vyksta. Vyrui kojas atėmė... Žodžiu, kitą dieną dar tikrinomės kelis kartus, kol įsitikinom. O dabar jau džiaugiamės“, – dar šviežiais įspūdžiais dalinosi laimėtoja.

Paklausta, ar jau turi planų, ką veiks su laimėta suma – daugiau nei 270 000 eurų – moteris nustebino užtikrintu atsakymu.

„Pirksim naują būstą. Jau žiūrinėjom skelbimus. Dabar gyvename aukštai, o vis tik abu jau esame senjorai – sunku laipioti. Tai dabartinį butą padovanosiu anūkei, o sau įsigysim kitą. Kas liks – bus sveikatos, kasdienėms išlaidoms“, – pasakojo Renata.

Alytiškei laimėjimą atnešė vienas, atsitiktinai įsigytas, bilietas

Jau kitą dieną po kaišiadoriškės į loterijos atstovybę prisistatė ir antroji „Teleloto“ Aukso puodo laimėtoja – Genutė (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) iš Alytaus. Pastarosios istorija – jau kitokia. Moteris lemtingąjį sekmadienį turėjo tik vieną, atsitiktinai įsigytą, loterijos bilietą, žaidimo nežiūrėjo ir apie laimėjimą sužinojo tik po kelių dienų.

„Nebuvau nieko girdėjusi apie jokius laimėtojus. Trečiadienį prisiminiau, kad turiu tą bilietą – ir pasitikrinau internetu. Vieną kartą vedžiau, po to antrą, trečią... Kol patikėjau, kad tai, ką matau ekrane, yra tiesa“, – pirmąją reakciją sužinojus, jog tapo daugiau nei 270 000 eurų savininke, prisimena alytiškė.

Genutė, priešingai nei Renata, neturi ir konkrečių planų, ką veiks su laimėjimu. Tačiau moteris įsitikinusi, kad dabar galės sau leisti pasilepinti.

„Iš būtinųjų dalykų mūsų šeimai lyg ir nieko netrūksta – stengiamės, dirbame ir užsidirbame. Tačiau dabar galėsime kur kas lengviau leisti sau atsipalaiduoti – pakeliauti, papramogauti, nuveikti kažką tokio, ko niekuomet nebūtume nuveikę“, – svajingai kalbėjo moteris.

Vilnietė delsė atsiimti laimėjimą, nes baiminosi dėmesio

Praėjus daugiau nei savaitei po laimėjimo „Teleloto“ atstovybėje pagaliau pasirodė ir trečioji laimėtoja – vilnietė Jolita (vardas pakeistas laimėtojos prašymu). Paaiškėjo, jog moteris apie ją aplankiusią sėkmę žinojo jau seniai, bet šiek tiek baiminosi atvykti.

„Laukiau kol sūnus grįš iš kelionės ir atlydės. Viena nenorėjau – galvojau, o jeigu čia bus daug dėmesio, reiks prieš kameras rodytis... Pasirodo, nebuvo ko bijoti, kelios minutės – ir visi formalumai sutvarkyti“, – jau sėdėdama atstovybėje juokėsi Jolita.

Moteris pasakojo, kad Aukso puodo dalį su daugiau nei 270 000 eurų jai atnešė vienas vienintelis eilinio apsipirkimo metu įsigytas „Teleloto“ bilietas. O apie laimėjimą ji sužinojo stebėdama laidą – nors ir netiesiogiai.

„Kadangi sekmadienį neturėjau laiko, tai laidą atsisukau ir žiūrėjau pirmadienį. Aš kartais taip darau, nes mėgstu braukyti bilietus – man tai smagi pramoga. Na ir šįkart užbraukiau visą lentelę. Apstulbau, nepatikėjau. Bet per savaitę jau turėjau laiko apsiprasti su mintimi – galvoje net pradėjau dalinti, kiek kam padovanosiu tų pinigėlių. Kažkaip pirmiausia pagalvojau apie artimuosius – kad su laimėjimu jiems galėsiu padėti“, – mintimis dalinosi vilnietė.

Kaišiadoriškės, alytiškės ir vilnietės pasidalintas laimėjimas – jau 189-asis Aukso puodas, atitekęs žaidėjams per 26-erius „Teleloto“ gyvavimo metus. Į Kaišiadoris pagrindinis loterijos prizas iškeliavo ketvirtą kartą, į Alytų – penktą. O Vilniuje Aukso puodo laimėtojų yra net keturios dešimtys.