Vikinglotto

Iki tiražo: 4 d. 20 val. 33 min.
Bilietai nebeparduodami

Žaidimo taisyklės

VIKINGLOTTO loterijos taisyklės

VIKINGLOTTO – pirmoji tarptautinė Europos loterija. Nuo 1993 m. ją žaidžia Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos gyventojai. Estija prie VIKINGLOTTO prisijungė 2000 m., 2011 m. – ir Lietuva su Latvija, o 2017 m. – Slovėnija. Nuo 2020 m. prie VIKINGLOTTO prisijungė ir Belgija. 

Žaidime dešimties šalių žaidėjai varžosi dėl bendro Aukso puodo ir Didžiojo prizo. Fiksuoto dydžio nei Aukso puodas, nei Didysis prizas neturi. Aukso puodo laimėjimas gali būti kaupiamas nuo minimalios 3 mln. Eur iki maksimalios 25 mln. Eur sumos. Lietuvos žaidėjai taip pat gali laimėti tik jiems skirtą 5+1 kategorijos prizą.

VIKINGLOTTO loterijai priklauso didžiausias laimėjimas Lietuvoje. 2021 m. vasarį žaidėjas iš Vilniaus laimėjo Aukso puodą su 13 milijonų eurų.

Nuo 2021 m. birželio 3 d. – 1474 tiražo – pasikeitė VIKINGLOTTO žaidimo taisyklės. Taisykles, pagal kurias VIKINGLOTTO žaidimas vyko iki 1473 tiražo (imtinai), galima rasti čia >.

KAIP ŽAISTI?

VIKINGLOTTO žaidimo metu išridenami 6 pagrindiniai ir 1 Vikingo skaičius. Loterijoje žaidžia derinys iš 7 skaičių, kurį sudaro 6 pagrindiniai skaičiai ir 1 Vikingo skaičius.

Pagrindinius skaičius galima rinktis nuo 1 iki 48, Vikingo – nuo 1 iki 5.

Priklausomai nuo žaidimo būdų, VIKINGLOTTO galima žaisti renkantis kompiuterio parinktą skaičių derinį (BIM-BAM) arba žaisti su asmeniniais skaičiais.

 

LAIMĖJIMAI

Žaidime galima laimėti devynių skirtingų laimėjimų kategorijų prizus, kurių dydis kiekvieną savaitę priklauso nuo sukaupto laimėjimų fondo. Laimėjimų apskaičiavimo tvarką galima rasti detaliose loterijos taisyklėse.

VIKINGLOTTO laimėjimų kategorijos yra:

6+1 („+“ reiškia Vikingo skaičių)
6
5+1
5
4+1
4
3+1
3
2+1

Ilgesnio laikotarpio laimingų skaičių kritimo statistiką rasite čia. Ji padės tiems, kurie skaičius renkasi skaičiuodami tikimybes.

TIKIMYBĖ LAIMĖTI
 
Tikimybė laimėti loterijoje yra atsitiktinė. Pateikiame paskaičiuotos matematinės tikimybės pavyzdžius, parodančius galimybę laimėti Aukso puodą (pateikiama per santykį „vienas atvejis iš“).
 
„Vikinglotto“ Aukso puodas: 1 / 61 357 560.
 

TIRAŽAS

VIKINGLOTTO laimingų skaičių traukimas vyksta trečiadienį 20 val. Norvegijoje, Hamaro mieste, prižiūrint Norvegijos Valstybinei lošimų priežiūros komisijai. VIKINGLOTTO žaidimas transliuojamas trečiadieniais 22:35 val. per Delfi TV ir portale Delfi. Jo metu rodoma, kokie tą vakarą buvo išridenti 6 pagrindiniai ir 1 papildomas Vikingo skaičius.  

VIKINGLOTTO žaidimas vyksta kiekvieną trečiadienį. Bilietus trečiadieniais galima įsigyti iki 19 val.

Visų laidų archyvą rasite čia.   

Laimingi skaičiai tą pačią naktį po žaidimo skelbiami čia.

Laimėjimų statistiką galite pamatyti čia.

 

VIKINGLOTTO loterija Lietuvoje turi 5 skirtingus žaidimo būdus ir bilietus:

DVIEJŲ DERINIŲ BILIETAI

Bilietą sudaro 2 skirtingų skaičių deriniai, kiekviename iš jų yra: 6 skirtingi pagrindiniai skaičiai ir 1 skirtingas Vikingo skaičius. Tiraže abu deriniai dalyvauja nepriklausomai.

Dviejų derinių bilieto kaina – 2 €.

Norėdami sužinoti kaip įsigyti dviejų derinių bilietą ir daugiau informacijos apie šį žaidimo būdą, spauskite čia >.

 

VIKINGLOTTO PLIUS su BANGINIU – NAUJAS ŽAIDIMO BŪDAS

VIKINGLOTTO PLIUS su BANGINIU bilietas keičia VIKINGLOTTO PLIUS bilietą, pasiūlydamas dar vieną naują būdą laimėti rekordinius milijonus, įsigyjant loterijos bilietą už 4 Eur.

Šį bilietą sudaro 3 paprasti skaičių deriniai ir 2 BANGINIO deriniai:

3 paprasti skaičių deriniai

Pretenduoja į visų kategorijų laimėjimus

Kiekvieno derinio kaina – po 1 €

Bendra „Vikinglotto Plius su Banginiu“ bilieto kaina – 4 €

2 BANGINIO deriniai

Pretenduoja į 4 didžiausių žaidimo kategorijų – 6+1, 6, 5+1 ir 5 laimėjimus.

„Banginio“ derinio kaina – 0,5 €


BANGINIO derinių po 0,5 € atskirai įsigyti negalima.

Norėdami sužinoti kaip įsigyti VIKINGLOTTO PLIUS su BANGINIU bilietą ir daugiau informacijos apie šį žaidimo būdą, spauskite čia >.

 

VIKINGLOTTO BANGINIS – NAUJAS ŽAIDIMO BŪDAS

Naujas žaidimo būdas – VIKINGLOTTO BANGINIS – skirtas tiems žaidėjams, kurie nori varžytis dėl didžiausių VIKINGLOTTO laimėjimų. VIKINGLOTTO BANGINIS bilietai pretenduoja tik į 4 didžiausių žaidimo kategorijų – 6+1, 6, 5+1 ir 5 laimėjimus.

Žaisdami šiuo būdu žaidėjai perka bilietą su 10 skirtingų skaičių derinių. Kiekvieno iš šių derinių kaina – 0,5 € (atskirai BANGINIO derinių už 0,5 € įsigyti negalima).

VIKINGLOTTO BANGINIS bilieto kaina – 5 €.

Norėdami sužinoti kaip įsigyti VIKINGLOTTO BANGINIS bilietą ir daugiau informacijos apie šį žaidimo būdą, spauskite čia >.

 

SINDIKATINIAI VIKINGLOTTO BILIETAI

SINDIKATAS skirtas tiems žaidėjams, kurie nori padidinti savo šansus laimėti VIKINGLOTTO loterijoje į tiražą pirkdami didesnį bilietų skaičių, tačiau nenorėdami mokėti įprastos bilietų kainos. Šis bilietų įsigijimo būdas galimas tik www.loto.lt.

Vieną VIKINGLOTTO SINDIKATO grupę sudaro 10 žaidėjų. Vienu metu vienas žaidėjas gali pirkti 30 arba 75 vienetus 0,2 €* vertės (kitaip įsigyti 0,2 € vertės bilieto negalima) loterijos bilietų skirtų vienam tiražui. Tokį patį bilietų kiekį su tais pačiais žaidimo deriniais tam pačiam tiražui, tokia pat kaina gali įsigyti ir kiti 9 žaidėjai. Bilieto kainą dalinantis su kitais žaidėjais, laimėjimai taip pat dalinami į penkias lygias dalis, po vieną lygią dalį kiekvienam sindikato grupės nariui.

Bilietų skaičius

Kaina

30 bilietų

6 Eur

75 bilietai

15 Eur

 

SINDIKATO skaičių derinius atsitiktine tvarka sugeneruoja kompiuteris.

Šis žaidimo būdas skirtas žaisti tik internetu.

Norėdami sužinoti kaip įsigyti VIKINGLOTO SINDIKATO bilietų ir daugiau informacijos apie šį žaidimo būdą, spauskite čia >.

 

SISTEMINIAI VIKINGLOTTO BILIETAI

VIKINGLOTTO SISTEMINIAI bilietai skirti tiems žaidėjams, kurie nori gauti visus įmanomus septynių skaičių derinius, kurie gali būti sudaryti pasirinkus 7–10 pagrindinių skaičių ir 1–5 Vikingo skaičius. Kiekvienas derinys turi atskirą bilieto numerį. Sisteminiame biliete jis užrašomas „nuo – iki“.
Perkant SISTEMINIUS bilietus, vieno bilieto, kuriam priklauso vienas derinys, kaina – 1 €. Mažiausias bilietų kiekis, kurį galima įsigyti perkant SISTEMINIUS bilietus – 7.

Pagrindinių žaidimo
simbolių skaičius
Papildomų Vikingo
simbolių skaičius
Bilietų skaičius Bendra Bilietų kaina
7 1 7 7,00 €
7 2 14 14,00 €
7 3 21 21,00 €
7 4 28 28,00 €
7 5 25 25,00 €
8 1 28 28,00 €
8 2 56 56,00 €
8 3 84 84,00 €
8 4 112 112,00 €
8 5 140 140,00
9 1 84 84,00 €
9 2 168 168,00 €
9 3 252 252,00 €
9 4 336 336,00 €
9 5 420 420,00 €
10 1 210 210,00 €
10 2 420 420,00 €
10 3 630 630,00 €
10 4 840 840,00 €
10 5 1050 1050,00 €

Norėdami sužinoti kaip įsigyti VIKINGLOTO SISTEMINIŲ bilietų ir daugiau informacijos apie šį žaidimo būdą, spauskite čia >.

ŽAIDIMO KORTELĖS

Dviejų derinių bilietai, VIKINGLOTTO PLIUS su BANGINIU, VIKINGLOTTO BANGINIS ir SISTEMINIAI bilietai turi žaidimo korteles, su kuriomis galima įsigyti šių VIKINGLOTTO bilietų.

Žaidimo kortelių ieškokite parduotuvėse.

 1. Vertikaliu brūkšneliu (I) užbraukite 6 pagrindinius skaičius iš 48 ir 1 Vikingo skaičių iš 5.
 2. Netrinkite ir netaisykite padarytų klaidų. Jei padarėte klaidą – pildykite naują žaidimo kortelę.
 3. Jei norite dalyvauti daugiau nei viename tiraže, stulpelyje „TIRAŽAI“ pažymėkite, kelis kartus žaisite. Pasirinkti galite net iki 8 tiražų.
 4. Braukite tik juodu arba mėlynu rašikliu.
 5. Jeigu norite, kad skaičius parinktų kompiuteris, lentelėje pažymėkite „BIM-BAM“.
 6. Vienintelis dokumentas, įrodantis, kad jūs esate žaidimo dalyvis, yra terminalo išduotas bilietas (ne žaidimo kortelė).

Instrukcija, kaip pildyti žaidimo kortelę yra nurodyta kiekvieno kortelės nugarėlėje. Užpildytą kortelę reikia paduoti parduotuvės darbuotojui, kuris „Perlo“ terminale atspausdins VIKINGLOTTO bilietą su jūsų pasirinktais skaičiais.

BILIETAS KELIEMS TIRAŽAMS
    
Pasirinktą žaidimo bilietą galima nusipirkti keliems tiražams (nuo 2 iki 8 iš eilės vyksiančių tiražų). Bilieto kaina padidėja priklausomai nuo pasirinkto tiražų skaičiaus.
Pavyzdžiui: jeigu žaidimo kortelėje užpildėte vieną lentelę, skirtą vienam tiražui, bilietas kainuos 2 €. Jeigu jūs užpildėte vieną lentelę dviem tiražams, bilietas kainuos 4 €. Jeigu su tuo pačiu skaičių deriniu norite žaisti iš viso 3 tiražuose, bilietas kainuos 6 € ir t.t.

BILIETŲ ĮSIGIJIMAS

VIKINGLOTTO bilietus galite pirkti „Perlo“ terminaluose, RIMI ir NORFA savitarnos kasose ir internetu.
Terminalų bilietai parduodami kiekvieną savaitės dieną, visą parduotuvės darbo laiką.
Internetu bilietus galite įsigyti bet kuriuo paros metu, išskyrus dvi valandas po vidurnakčio.
Tiražo dieną, trečiadienį, bilietų pardavimas ir terminaluose, ir internetu stabdomas 19.00 val. Trečiadienį nuo 22.00 val. bilietus galima pirkti kitos savaitės lošimui. 

Internetu bilietus galite ne tik pirkti, bet ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno žaidimo, o bilietus su jūsų pasirinktais arba kompiuterio parinktais skaičiais gausite jūsų nurodytu laiku visą prenumeratos laikotarpį.

KUR PASITIKRINTI BILIETĄ

 • loto.lt skiltyse Bilietų tikrinimas arba Laimingi skaičiai;
 • VIKINGLOTTO laidos transliavimo metu;
 • Artimiausiame „Perlo“ terminale;
 • Laimingus skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai;
 • Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai informuojami el. paštu.

KAIP ATSIIMTI LAIMĖJIMĄ

Laimėjimai iki 150 € išmokami visose bilietų pardavimo vietose ir į loto.lt registruoto žaidėjo piniginę.

Didesnių laimėjimų išmokėjimas priklauso nuo to, kur pirktas loterijos bilietas –  parduotuvių kasose, „Perlo“ terminaluose ar internetu. Detalią informaciją apie laimėjimų išmokėjimą galite rasti čia >.

Prieš vykdami į atstovybes arba centrinę loterijos būstinę, paskambinę telefonu (8-5) 2 751 751, susitarkite dėl atvykimo laiko.


Piniginį laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo tiražo datos. Laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite. Jei bilietą pirkote internetu, atsiimant laimėjimą jo pateikti nereikia.

Niekada nelyginkite bilieto lygintuvu – jį nepataisomai sugadinsite.
 

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas – tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas UAB „Olifėja“ būstinėje.