8 iš 8: pats pasirinkęs skaičius ir visus juos atspėjęs „Kenoloto“ žaidėjas laimėjo 6000 Eur

Šiaulietis Antanas (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) ilgametis loterijos „Kenoloto“ dalyvis ir daugkartinis laimėtojas. Šįkart – įsigijęs bilietą už 3 eurus ir pasirinkęs 8 kamuoliukus – vyras atspėjo juos visus bei sąskaitą papildė 6000 eurų. O paklaustas, kokia jo sėkmės paslaptis, sako, kad tiesiog prieš pirkdamas bilietą pasitikrina praėjusiame žaidime išriedėjusius skaičius ir nesirenka tų pačių.

Antanas pasakoja, kad „Kenoloto“ loterijoje dalyvauja beveik kasdien – ir dažnai, visuose trijuose žaidimuose. Vyro ritualas yra atsisėdus prie kompiuterio pasitikrinti, kaip jam sekėsi praėjusiame tiraže. Tada atidžiai pažiūrėti, kokie skaičiai išriedėjo. Ir nusipirkti bilietą ateinančiam žaidimui su dar neišriedėjusiais skaičiais.

Laikydamasis šios susikurtos tvarkos, vyras kartais per savaitę laimi ir po kelis kartus.

„6000 eurų atnešusį bilietą internetu pirkau penktadienį popiet. Tai šiuo prizu vainikavau savaitę. O prieš tai jau buvau laimėjęs ir kelias kitas smulkias sumas“, – dalinasi šiaulietis.

Paklaustas, ką planuoja veikti su laimėtais pinigais, vyras sako, kad jie bus investuoti į sveikatą ir buitį. Bei priduria, kad apskritai laimėjimų nesureikšmina.

„Esmė man yra pati pramoga“, – aiškina žaidėjas.

Antanas yra išbandęs įvairių loterijų, tačiau daugiausia simpatijų šiuo metu jaučia „Kenoloto“ – kadangi jam patinka galimybė žaidimą koreguoti pagal savo norus.  

„Kenoloto“ dalyviai patys renkasi bilieto kainą ir kelis kamuoliukus bandys atspėti, o šie pasirinkimai nulemia dėl kokios sumos jie žais. Taip pat žaidėjai gali patys rinktis skaičius bei keliuose tiražuose su pasirinktu bilietu nori dalyvauti.

Mažiausia galima „Kenoloto“ bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur.