Iš pirmo karto: išbandęs „Blitz loto“ žaidimą kelmiškis bilietą už 1 Eur pavertė į 4000 Eur laimėjimą

Deivido iš Kelmės laimėjimo istorija – kupina įdomių detalių, sutapimų ir gryniausios sėkmės. Užmetęs akį į savo horoskopą, vaikinas perskaitė, jog jam pasiseks loterijoje. Šiam teiginiui patikrinti laiko jis atrado darbe, kaip tyčia užstrigus kompiuterinei programai. O nusprendęs išbandyti savo laimingu skaičiumi „Sėkmės 7“ pavadintą internetinį momentinį žaidimą – su pačiu pirmu bilietu laimėjo 4000 kartų didesnę sumą nei kainavo pats bilietas.

Sėkmė – iš pirmo karto

4000 eurų laimėjimas Deividą aplankė vidury savaitės, darbe. Vaikinas pasakoja, kad užstrigo kompiuterinė programa, su kuria dirbo, tad atsirado neplanuota pertraukėlė.

„Kaip tik dieną prieš buvau pastebėjęs, jog horoskopas man žada sėkmę loterijoje. Juokais nusprendžiau patikrinti. Pasiėmiau telefoną, prisijungiau prie savo loto.lt paskyros, žaidėjo piniginėje turėjau kelis eurus. Na ir įsijungiau „Blitz loto“ žaidimus. Beje, pirmą kartą šiemet“, – prisimena kelmiškis.

Iš daugybės žaidimų Deividas pasirinko „Sėkmės 7“. Pasiteiravus, kodėl būtent jį, vaikinas sako, kad turi su septynetu susijusių laimingai pasibaigusių istorijų.

„Pavyzdžiui, septintą mėnesio dieną esu patekęs į avariją ir likau sveikas. Tai čia kaip pažiūrėsi – bet aš esu pasirinkęs septynetą laikyti savo sėkmės skaičiumi. Ir šįkart pasiteisino – pirkau tik vieną bilietą už vieną eurą ir iškart ekrane pasirodė pranešimas, kad laimėjau 4000 eurų“, – džiaugiasi Deividas.

Mažiausias loterijų gerbėjas šeimoje su didžiausiu laimėjimu

Apie aplankiusią sėkmę Deividas pasipasakojo namiškiams. Dalis jų nustebo, dalis galvojo, kad juokauja – o mama manė, kad sūnus apskritai tik ją erzina.

„Taip išėjo, kad dabar aš esu mažiausias loterijų gerbėjas šeimoje su didžiausiu laimėjimu. Aš per mėnesį nusiperku tik vieną kitą bilietą, arba būna kad ir visai nenusiperku. O namiškiai loterijose dalyvauja dažniau. Tai kai pasakiau, kad laimėjau 4000 eurų, mama, kuri neseniai buvo laimėjusi 20 eurų, pagalvojo, kad aš čia ją erzinu ir apgaudinėju“, – juokiasi Deividas.

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėta suma, vaikinas sako, kad šie pinigai padės sukaupti pradinį įnašą, reikalingą nuosavam būstui įsigyti.

4 000 Eur Deividui atnešusi internetinė momentinė loterija „Sėkmės 7“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.