Momentinėje loterijoje „Karališki turtai“ uteniškė laimėjo 75 000 Eur

Vykdama iš darbo uteniškė Rasa (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) stabtelėjo apsipirkti ir, kaip jai įprasta, pirkinių krepšelį papildė keliais momentinės loterijos bilietais. Štai taip eilinė moters diena tapo ypatinga – mat loterijos „Karališki turtai“ bilietas jai atnešė net 75 000 eurų laimėjimą.  

Bilietą rinkosi atidžiai

Rasa pasakoja, kad, nors suvokia, jog sėkmę loterijoje lemia atsitiktinumas, vis tiek mėgsta susigalvoti įvairių žaidimo taktikų.   

„Iš stovelio išsiimu pluoštą nutrinamų bilietų, paskleidžiu juos ir žiūriu į numerius. Kartais ieškau tokių, kad visi skaičiai bilieto numeryje būtų tik lyginiai arba tik nelyginiai. Kartais susigalvoju kokį skaičių ir imu tik tuos bilietus, kurie savo numeryje tą skaičių turi. Tąkart, kiek pamenu, rinkausi bilietus, kurie savo numeryje turėjo 4. Ir tik apmokėjusi – ėmiau trinti“, – dalinasi moteris.

Tiesa, trynė neilgai. Mat pats pirmas bilietas krūvelėje ir buvo „Karališki turtai“.

„Nutryniau – lyg ir matau, kad laimėjau 75 000 eurų – bet protas nesuvokia. Apie kitus turėtus bilietus net pamiršau. Iškart ėjau prie terminalo tikrintis pirmojo“, – prisimena uteniškė.

Aplinkiniai žavisi laiminga ranka

Rasa pasakoja, kad loterijose ji jau ne naujokė – dar iki šio laimėjimo savo prizų sąraše jau turėjo ir tūkstantinių sumų, ir kelionę.

„Būna ir vyras paprašo savo laiminga ranka išrinkti jam loterijos bilietą. O kai žiniasklaida paskelbia apie loterijų laimėtojus, aplinkiniai klausinėja, ar čia kartais ne aš. Žino, kad mėgstu žaisti ir kad man sekasi“, – juokiasi uteniškė. 

Jau ieško naujo automobilio

Paklausta, ką žada veikti su laimėta penkiaženkle suma, Rasa sako, kad planų netrūksta.

„Turime kaimą, tai reikia vandenį įsivesti. Dar norėtume tvenkinį išsikasti. Namuose irgi reikia buitį pasigerinti, atsinaujinti. Ir automobilis mano toks, pavadinkime, žiemai nelabai pritaikytas – tai jau žiūrinėju skelbimus, ieškau naujos mašinos“, – būsimus pirkinius vardina laimėtoja.  

Rasai 75 000 eurų prizą atnešė momentinės loterijos „Karališki turtai“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.