Namų sėkmė: sugrįžusi iš užsienio jonaviškė momentinėje loterijoje laimėjo 20 000 Eur

Jonaviškė Regina jau kurį laiką gyvenimą kuria užsienyje ir į gimtinę grįžta tik retomis progomis. Viena jų pasitaikė visai neseniai, kuomet moteris nusprendė Lietuvoje praleisti atostogas. Ir priešingai nei įprasta, per jas kišenę ne paplonino, o pastorino – mat susižėrė net 20 000 eurų momentinės loterijos „Sėkmės 7“ laimėjimą.

Sėkmė rinkosi tarp trijų šeimos moterų

Regina pasakoja, kad laimingasis loterijos bilietas buvo vienas iš trijų, kuriuos nusipirko lankydamasi parduotuvėje kartu su mama ir sese.

„Mes visos mėgstame kartas nuo karto patrinti bilietukus. Šįkart pirkau aš ir daviau joms rinktis. Tiek mama, tiek sesė pasiėmė po vieną bilietą – bet iškart netrynėme. Kaip kuriai pasisekė, sužinojome tik grįžusios namo“, – prisimena jonaviškė.

Tąkart sesers pasirinktas bilietą sėkmės neatnešė. Mama laimėjo – tačiau smulkią sumą – 2 eurus. O Reginai, nutrynusiai loterijos „Sėkmės 7“ bilietą, ėmė drebėti rankos. Mat moteris prieš save išvydo penkiaženklę sumą.

„Iš pradžių galvojau, kad laimėjau 200 eurų, po to – kad 2000 eurų. O galiausia jau supratau, kad visus 20 000 eurų. Tai kol kas didžiausias mano laimėjimas. Sveikino visa šeima“, – džiugiai pasakoja Regina.

Laimėjimą skyrė ir būsimam anūkui ar anūkei

Paklausta, ką veiks su laimėtais 20 000 eurų, Regina pirmiausia kalba apie artimųjų pradžiuginimą. O po to – apie praktiškus dalykus.

„Jau palepinau ir mamą, ir sesę. Ir sūnų, kuris neilgai trukus taps tėvu, tai pinigai tikrai pravers. O pati – iškart pilnai susimokėsiu už buto renovaciją, kad nebeliktų mėnesinių įmokų“, – planais dalinasi laimėtoja.

Reginai penkiaženklį prizą atnešė momentinės loterijos „Sėkmės 7“ bilietas už 2 eurus. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.