Per kelis mėnesius „Blitz loto“ žaidimuose po 6000 Eur laimėjo ir sūnus, ir mama

Pastaruoju metu šiaulietės Janinos (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) šeimoje – fortūna dažna viešnia. Prieš daugiau nei mėnesį „Blitz loto“ žaidime „Amerikietiška svajonė“ jos sūnus laimėjo 6000 eurų. O prieš kelias dienas žaidime „Aukšta įtampa“ moteris tokią pačią sumą susižėrė ir pati.

Pirmasis internetines momentines loterijas „Blitz loto“ atrado Janinos sūnus.

„Pirkdavau kitų loterijų bilietus internetu ir kažkada pamačiau, jog toje pačioje svetainėje galima iškart pažaisti. Išbandžiau, patiko, neilgai trukus šią pramogą pristačiau ir mamai. Ji jau sunkiai vaikšto, tad ieškome įvairių būdų, kaip prasiskaidrinti kasdienybę“, – pasakojo šiaulietis.

Rugpjūtį vyrui pasisekė – pramoga jam kišenę papildė net 6000 eurų. Sėkme jie džiaugėsi kartu su mama, planavo pasigerinti buitį, atlikti namų remontą.

O netrukus šeimos laimėjimų kraitis buvo papildytas dvigubai.  

„Žinokit, tąkart įsijungti „Blitz loto“ žaidimus mane paskatino keistas sapnas. Susapnavau daugybę mėšlo! Juk sakoma, kad tai simbolizuoja pinigus. Pasirodo, iš tiesų“, – juokdamasi pasakoja taip pat 6000 eurų laimėjusi Janina.

Keturženkles sumas šiauliečiams atnešusios internetinės momentinės loterijos „Amerikietiška svajonė“  ir „Aukšta įtampa“ – tik keli iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.