Po pertraukos loterijos bilietą įsigijęs skuodiškis nepasigailėjo: laimėjo 75 000 Eur

Pastaruoju metu momentinių loterijų žaidėjams itin sekasi – vienas po kito nutrinami bilietai atneša dešimtis tūkstančių siekiančius prizus. O šįkart sėkmė nusišypsojo skuodiškiui. Vieną vienintelį loterijos „Mega“ bilietą pirkęs vyras laimėjo net 75 000 eurų.

Žaidė po ilgos pertraukos

Rimas (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) sako, kad jį vadinti loterijų gerbėju – per stipru, mat žaidžia nedažnai, o pastaruoju metu apskritai buvo sustojęs.

„Prieš kurį laiką pajutau, kad manęs nebelydi sėkmė loterijose. Nebepasitaikydavo net smulkių laimėjimų po kelis eurus, tad natūraliai susidomėjimas šia pramoga ėmė blėsti. Gan ilgai visai nebepirkdavau bilietų. Tačiau vieną dieną spontaniškumas paėmė viršų. Užsukau po darbo į parduotuvę – buvo likę trys nutrinami bilietai. Tiesiog ranka pakilo ir paėmiau vidurinį“, – kaip įsigijo laimingąjį bilietą prisimena skuodiškis.

Loterijos taisykles skaitė kelis kartus

Po apsipirkimo vyras, dar nenujausdamas, kokį laimėjimą vežasi kartu, patraukė į namus. Juose, atlikęs įprastus vakaro ritualus, galiausia prisiruošė nutrinti ir įsigytą loterijos bilietą.

„Pasimetimas – taip apibūdinčiau savo pirminę būseną. Kai laimi smulkius prizus, viskas būna aišku. Kai pamačiau, kad lyg laimėjau 75 000 eurų, viskas pasidarė nebeaišku. Su žmona susėdę vartėm tą bilietą, kelis kartus skaitėm loterijos taisykles – o gal ką ne taip supratom. Po to dar nešiau bilietą į terminalą tikrinti, skambinau į atstovybę pasitikslinti“, – apie aplankiusias abejones pasakoja laimėtojas.

Galiausia Rimas vis tik įsitikino, kad su trenksmu sugrįžusi sėkmė – reali. Tačiau konkrečių planų, ką veiks su laimėta suma, iki šiol nesukūrė.

„Dabar mintyse jokio pirkinio didesnio nėra. Taupysime. O ateityje – gal į kokią kelionę išvyksime“, – svarsto skuodiškis.

Rimui 75 000 eurų prizą atnešė momentinės loterijos „Mega“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.