Tai bent šeštadienis: per kelias minutes kuršėniškė 1 Eur pavertė 25 000 Eur laimėjimu

Agnei iš Kuršėnų šeštadieninė pramoga virto penkiaženkle suma. Iš smalsumo įsigijusi „Blitz loto“ žaidimo „Ketvirtis milijono“ bilietą už vos 1 Eur – po kelių minučių moteris jau trynė akis netikėdama, jog tapo 25 000 Eur laimėtoja.  

Žaidimą išbandė pirmą kartą

Agnė pasakoja, kad, turėdama laisvo laiko ir telefoną netoliese, mėgsta sudalyvauti internetiniuose momentiniuose „Blitz loto“ žaidimuose. O kadangi jų yra daugybė – visada randa išbandyti kažką naujo.

„Taip ir šįkart buvo. Akį patraukė žaidimo „Ketvirtis milijono“ paveikslėlis. Įsijungiau, sužaidžiau tik kartą – ir ekrane pasirodė užrašas, kad laimėjau 25 000 Eur. Užsimerkiau, atsimerkiau, patryniau akis. Tas užrašas dingo, tad pagalvojau, kad čia jau man vaidenasi. Ir toliau kaip niekur nieko žaidžiau“, – prisimindama juokiasi kuršėniškė.

Tačiau netrukus į Agnės elektroninį paštą atėjo laimėjimą patvirtinantis laiškas. Tada moteris žinia jau pasidalino su vyru – o pastarasis paragino dar pasitikslinti paskambinus į loterijos atstovybę. 

„Tikrai lengvai nepatikėjom. Juk niekas šeimoje iki tol nebuvome tokios stambios sumos laimėję. Reikėjo apsiprasti su mintimi, kad taip apskritai būna“, – pasakoja 25 000 Eur naujoji savininkė.

Laimėjimas padės greičiau įsigyti naują būstą

Paklausta, kaip ketina pasilepinti laimėjimu, Agnė sako, jog ne lepinimuisi jis bus skirtas, o jau seniai planuotam pirkiniui.

„Mūsų šeimai labai reikalingas erdvesnis būstas. Tam taupėme. O dabar, atsiradus papildomiems pinigams, svajonę įgyvendinti galėsime greičiau ir paprasčiau“, – džiaugiasi laimėtoja.

25 000 Eur Agnei atnešusi internetinė momentinė loterija „Ketvirtis milijono“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.